5 آموزشگاه رنگ مو در شرق تهران

5 آموزشگاه رنگ مو در شرق تهران را در بالای سایت مشاهده نمایید:

آموزش رنگ و مش موی زنانه از مبتدی تا تخصصی را در آموزشگاه های آرایشگری زنانه منتخب شرق تهران تجربه کنید. در این آموزشگاه ها از صفر تا صد آموزش رنگ مو را آموزش خواهید دید. آموزشگاه های آرایشگری بهترین مراکز آموزشی سازمان فنی حرفه ای هستند که به صورت اصولی و حرفه ای رنگ کردن مویی زنانه و انواع مدل های هایلایت ها و مش و … را به شما آموزش میدهند.

مشخصات دوره رنگ مو

عنوان دوره رنگ موی زنانه
مدرس دوره مربی فنی حرفه ای
عنوان مدرک رنگ کردن موی زنانه
نوع برگزاری دوره حضوری و عملی
مکان دوره آموزشی آموزشگاه های فنی حرفه ای

رنگ موی شیمیایی یا طبیعی؟

رنگ کردن موی زنانه از قدیم الایام در تمد نهای مختلف مخصوصا در مصر وجود داشته و در قرن حاضر هم با قدرت زیادی در حال پیشرفت است. در قدیم موها را با گیاهانی مانند حنا که ئتقریبا تک رنگ و رنگ متمایل به قرمز بود موهایشان را رنگ میکردد ولی الان خانم های خیلی کمتری از حنا استفاده میکنند. بیشتر استفاده مردم از رنگ های بسیار زیبا و جذاب و فانتزی های شیمیایی است که بدون آموزش حرفه ای و بدون یاد گرفتن اصولی تکنیک ها امکان پذیر نیست.

آموزشگاه ها رنگ مو را چگونه آموزش میدهند؟

آموزشگاه های آرایشگری شرق تهران، رنگ مو را در دو مرحله آموزش میدهند 1-مرحله مبتدی ، 2-مرحله پیشرفته. بعضی از آموزشگاه ها هم هستند که از صفر تا صد رنگ مو را در یک دوره آموزش میدهند.

5 آموزشگاه رنگ مو در شرق تهران

 

دوره مبتدی رنگ مو و مش در شرق تهران

در دوره مبتدی: ابتدا آموزش پایه رنگ کردن مو به صورت تئوری به کارآموز آموزش داده می شود پس از آنکه کارآموز اطلاعات کاملی از: ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده ، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، همپایه کردن مو، به پایه رساندن مو، رنگ کردن ریشه مو، مش با کلاه و رنگساژ و … یاد گرفت ، تمرین عملی به همراه مربی آموزش داده میشود. برای ثبت نام در این دوره با آموزشگاه های معرفی شده در شرق تهران بالای سات تماس بگیرید

هزینه دوره مبتدی رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره: کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز: ندارد
مدت زمان آموزش: 10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس های خصوصی: 2.500.000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی: 1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی: 2.000.000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی: 4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره: اول هفته
مکان برگزاری کلاس: تهران
مدرک: ندارد ❌

 

دوره پیشرفته رنگ مو و مش

سرفصل های اموزش رنگ مو در دوره پیشرفته به کارآموزانی که دوره مبتدی گذرانده اند و در دوره پیشرفته شرکت کرده اند آموزش داده میشود: تکنیک پوشینگ پایه، تکنیک مانی پیسز، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ، هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، بالیاژ، انواع لایت، بیبی لایت و میکرولایت، لایت زیکزاکی، رنگ های کهکشانی.

آموزش عملی دوره پیشرفته کارآموز همراه با مربی: ترکیب رنگ مو، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ و تمرین عملی روی مدل زنده.

هزینه دوره پیشرفته رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره: کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز: دوره مبتدی
مدت زمان آموزش: 10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس خصوصی: 3.500.000 تومان
ظرفیت کلاس خصوصی: 1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی: 3.000.000 تومان
ظرفیت کلاس نیمه خصوصی: 4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره: اول هر هفته
مکان برگزاری کلاس: تهران
مدرک: دارد ✅

مدرک بین المللی رنگ و مش

مدرک رنگ و مش زنانه که با نام استاندارد “کاربا مواد شیمیایی در آرایش زنانه” برای کارآموز صادر میشود یکی از معتبرترین مدارک آرایشگری است که برای کارآموز از طرف سازمان فنی و حرفه ای اعطا میشود . این مدرک بین المللی است و پس از ترجمه و… میتوانید در خارج از کشور از آن استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر باید از شرکت های مهاجرتی و فنی و حرفه ای و مراکز ترجمه رسمی و … اطلاعات کافی را کسب کنید تا بتوانید در کشور مورد نظر بدن مشکل استفاده کنید .

مدرک رنگ و مش پس از اتمام دوره مبتدی و پیشرفته و قبولی در آزمون تئوری و عملی به کارآموز اعطا میشود .

 

نحوه برگزاری دوره رنگ و مش

ظرفیت کلاس ها
کلاس های دوره آموزش رنگ و مش به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تدوین شده است. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ الی ۳ نفر، نیمه خصوصی 4 الی 8 نفر و گروهی از 9 الی 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. خانم هایی که شاغل هستند یا از شهرستان ها تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره رنگ و مش:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه بعضی از لوازم آموزشی بر عهده هنرجو می باشد.در این مورد از آموزشگاه موقع ثبت نام سوال شود این ابزار شامل موارد زیر می شود: شانه دندانه درشت، شانه دم فلزی، برس گرد در سایزهای مختلف، کاسه رنگ، برس رنگ، حدودا 8 عدد کلیپس، قلاب کلاه مش، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلونی يکبار مصرف، وازلین، فويل آلومينيوم، فرچه کوچک ابرو، فرچه دکلره، برد بالیاژ و تخته مش، كلاه مش متوسط و بزرگ، سنجاق سر فلزی، سوئیت مش برای هایلایت، مواد ضد عفونی ابزار، نرم كننده فوری و عميق، مواد ويتامينه رنگ مو ،رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت، اکسیدان کرم با درصدهای مختلف، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بی رنگ كننده، پودر بی رنگ كننده، سشوار كلاهی برقی و سشوار دستی

 

آموزشگاه رنگ و مش شرق تهران

 

خدمات رنگ و مش با قیمت مناسب در آموزشگاه رنگ و مش شرق تهران

خدمات رنگ و مش در مناطق مختلف تهران و نسبت به کیفیت خدمات ، متد رنگ مو و مواد مورد استفاده، سابقه تخصصی رنگ کار فرق میکند. رنگ و مش در متد های مختلف و نوین انجام میشود بعضی از متدها احتمال دارد چندین ساعت طول بکشد. رنگ کردن ساده مو در رنگ های تیره را باید هر آرایشگری بلد باشد ولی رنگ و مش های حرفه ای و جدید را هر کسی نمیتواند انجام دهد. دکلراسیون مو یکی از حرفه های تخصصی است تا این حد که برای این رشته ، آموزش جداگانه ای گذاشته شده است.

قیمت رنگ مو آمبره و سامبره مو در تهران

قیمت رنگ مو آمبره و یا سامبره بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. این دو روش تکنیک هایی از رنگ مو هستند که می توانند با وارد کردن کمترین آسیب از جانب دکلره به موهای شما، تنوع دلپذیری به آن ها ببخشند. علاوه بر این نیاز به پر کردن و ترمیم مداوم در این تکنیک رنگ مو به آن صورت احساس نمی شود ولی برای این کار ، یک رنگ کار حرفه ای مو نیاز است. قیمت رنگ مو آمبره یا هزینه رنگ مو سامبره برای موهای معمولی در سال 1400 حدودا حول و حوش 400، 500 هزار تومان است.

میزان حجم موی شما در تعیین قیمت رنگ مو آمبره موثر است. هرچه موی شما بلندتر باشد و یا پرپشت تر، به مواد رنگی بیشتر و همچنین زمان بیشتر آرایشگر نیاز خواهد داشت و در نتیجه هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

قیمت رنگ مو آمبره به چه شکل محاسبه می شود؟

آمبره یکی از تکنیک های جدید برای رنگ مو است. این تکنیک به رنگ موهای شما تنوع دلپذیری می بخشد و در بالا تیره و در پایین موهای شما روشن خواهد بود. برای همین به خاطر استفاده کمتر از مواد رنگی و دکلره موی شما آسیب بسیار کمتری خواهد دید. قیمت رنگ موی آمبره نیز بر همین اساس تعیین می شود.

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران یکی از دوره های اصلی و آرایشگری زنانه میباشد که در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور آموزش داده میشود. این حرفه برای تاسیس یک آرایشگاه زنانه لازم و ضروری است . دوره آرایش و پیرایش زنانه آموزشگاه های معرفی شده در تهران شامل آموزش رشته هایی مانند: آموزش میکاپ زنانه، آموزش شینیون مو، آموزش رنگ و مش، اموزش مانیکور و پدیکور، آموزش کوتاهی مو، آموزش اصلاح صورت و ابرو، آموزش پاکسازی پوست میشود. پس با این حال این دوره تمام شاخه های آرایشگری زنانه را شامل میشود .

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

دوره آموزش آرایش و پیرایش در تهران

آموزشگاه های دارای حرفه آموزشی دوره آرایش و پیرایش در تهران با تضمین یادگیری کامل و با پشتیبانی نامحدود هنرجویان برای آموزش این حرفه ثبت نام میکنند . ضمنا از کاراموزان بعد از ورود به بازار کار پشتیبانی میشود. کاراموزان بعد از اتمام دوره باید در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنند تا مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرزایش دریافت کنند . چنانچه در بالا گفته شد این مدرک برای تاسیس سالن زیبایی لازم است .

 

هزینه دوره آرایش و پیرایش زنانه

در جدول زیر دوره نیمه خصوصی به جهت بالا بردن کیفیت کلاس های عمومی حذف شده است و کلاس های عمومی با ظرفیت کلاس های نیمه خصوصی و با هزینه کلاس های عمومی برگزار میشود.

نام استاندارد شغلی: آرايشگر و پیرايشگر زنانه
مدرک ارائه شده: مدرک رسمی فنی حرفه ای
شهریه دوره عمومی : 2,200,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 4,200,000 تومان
تعداد جلسات کلاس عمومی: 17 جلسه سه ساعته
تعداد جلسات کلاس خصوصی: 17 جلسه سه ساعته

سرفصل های دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران

سرفصل های آموزشی دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه های آرایشگری به صورت زیر میباشد .

آموزش میکاپ زنانه
آموزش کوتاهی مو
آموزش شینیون
آموزش اصلاح و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش رنگ ومش (کاربامواد)
آموزش مانیکور وپدیکور (خدمات ناخن)

دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران

 

فرایند آموزش مهارت آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش در (مجموعه آموزشگاه های معرفی شده در تهران) به مقدمات آموزش 7 مهارت پایه  آرایشگری زنانه میپردازد.

مراحل آموزش آرایش و پیرایش زنانه به این صورت است که :

قبل از هر چیزی درباره این 7 مهارت پایه آرایشگری زنانه اشنا میشوید  و توضیحات لازم در باره این رشته داده میشود.سپس مربی ابزارهای مورد استفاده در این 7 مهارت آرایشگری را به شما معرفی کرده و طرز کار با آنها اشنا میشوید. در مراحل بعدی در مورد  هفت مهارت ( میکاپ صورت، شینیون مو، کوتاهی مو ، رنگ و مش، اصلاح ابرو و صورت، مانیکورو پدیکورو …  ) به ترتیب به شما آموزش داده میشود . در اخر آموزش ها تمرینات عملی روی مدل و مانکن را آموزش میبینید و برای آزمون فنی حرفه ای اماده میشود. بعد از گرفتن مدرک تمرین مکرر مهارت هایی که یاد گرفتید رمز موفقیت شماست .

دوره آرایش و پیرایش زنانه تهران
آموزش آرایش و پیرایش زنانه

 

مزیت دوره آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش زنانه دارای مزیت هایی است که این حرفه را نسبت به حرفه های دیگر آرایشگری متفاوت کرده است . اول اینکه این رشته شامل 7 تا رشته اصلی آرایشگری زنانه میباشد که تا حدودی هر کدام از آموزش های این 7 مهارت آرایشگری را یاد میگیرید و میتوانید خدمات به مشتری ارائه دهید.

نسبت به دیگر حرفه های دیگر آرایشگری به نسبت آموزش هاش هزینه کمتری دارد.

با پرداخت یک شهریه (شهریه آرایش و پیرایش) کل حرفه ها را تا حدودی (در حد متوط و کار را بنداز) آموزش میبینید.

مزیت دوره آرایش و پیرایش زنانه

 

ظرفیت کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

کلاس های دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه طبق ضوابط سازمان فنی حرفه ای باید به سه صورت (خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی) برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه بین ( 1 تا 3 نفرخصوصی)، ( نیمه خصوصی 4 الی 7نفر) و ( 8 تا 15 نفر کلاس گروهی) محسوب می شود. امکان برگزاری کلاس ها ی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر مخصوص خانم های شاغل و کارمند و خانم هایی که از شهرستانهای مختلف تشریف میاورند وجود دارد.

ظرفیت کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

لوازم آموزشی در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش زنانه یکی از دوره های کامل و جامع آرایشگری زنانه میباشد که با توجه به حجم خدمات متفاوت مطمئنا این رشته لوازم زیادی احتیاج دارد. در بعضی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران و دیگر شهرستانها لوازم مورد نیاز در هنگام برگزاری کلاس به صورت رایگان و و به صورت امانت تا اتمام کلاس در اختیار هنرجو قرار داده میشود ولی در بعضی آموزشگاه در قالب یک پکیج آماده به هنرجو ها فروخته میشود.

لیست لوازم مورد نیاز در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

تجهیزات، ابزار، مواد مصرفی و منابع آموزشی مورد نیاز کارآموزان دوره آرایش و پیرایش زنانه عبارتند از:  ریمل، سایه ، برس سایه، مداد چشم ، خط چشم، مژه مصنوعی، چسب مژه، پاک کننده آرایش چشم، رژگونه، پد مخصوص ، پنبه، کرم پودر، فیکس کننده آرایش، مواد ضدعفونی کننده، پیش بند و تل ، لباس کار، نخ اصلاح یکبار مصرف، پودر اصلاح، مداد ابرو، مرطوب کننده، تیغ، رنگ، اکسیدان کرم، مداد طراحی ابرو، دستکش، فیکساتور قوی و نرمال، واکس مو، چسب موی قوی و نرمال، سرم مو، کاسه و قلم رنگ، كلاه مش و قلاب، ابزار مش، انواع شانه، پیش بند، فون برای متعادل سازی، فویل آلومینیوم ،با عرض 10 و20 سانتی متر، فویل آلومینیوم، شامپو برای موهای خشک و چرب و معمولی با PH متفاوت، مواد صاف دائم، پوش صاف كن، مواد ویتامینه مو، انواع لاک های فرنچ، اکلیل طراحی، انواع ناخن مصنوعی، تیغ پیتاژ، ماشین موزن، موچین قیچی، موچین انبری، برس پوش، کلیپس کوچک و بزرگ، آبپاش و …

بازار کار حرفه آرایش و پیرایش زنانه چگونه است؟

آرایش و پیرایش زنانه یکی از کم هزینه ترین مدرک برای افتتاح آرایشگاه زنانه میباشد و برای کسانی که میخواهند سالن زیبایی افتتاح کنند لازم و ضروری است . ضمنا با آموزش این حرفه یک آرایشگر به تمام معنا خواهید بود و قادر خواهید بود که یک آرایشگاه زنانه را به تنهایی اداره کنید.

شهریه دوره آموزش آرایش و پیرایش چقدر است؟
شهریه دوره آموزشی آرایش و پیرایش در متن صفحه سایت برای دوره های عمومی و خصوصی درج شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای کشور است که در لینک ای صفحه میتوانید مشاهده کنید.
مدرت زمان دوره آرایش و پیرایش زنانه چقدر است؟
مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه آموزشگاه ها در دوره عمومی یک ماه و نیم تا دو ماه است. برای کارآموزان شهرستانیهای عزیز و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
ایا با مدرک آرایش و پیرایش میتوان سالن زیبایی تاسیس کرد؟
بله. مدرک آرایش و پیرایش راحت ترین مجوز و کم هزینه ترین مجوز برای تاسیس آرایشگاع زنانه میباشد.
من ساکن تهران هستیم و برای مدرک آرایش و پیرایش عجله دارم چیکار کنم؟
میتوانید در کلاس های خصوصی آموزشگاه های ما در هر کجای تهران که هستید شرکت کنید و به راحتی مدرک رسمی فنی حرفه ای بگیرید.
آیا بعد از تمام کردن دوره آرایش و پیرایش میتوانم وارد بازار کار شوم؟
آموزش های آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای ، مخصوص بازار کار میباشد و به راحتی میتوانید وارد بازار کار شوید . ولی بهرحال هرچه قدر هم آموزش ببینید باید خودتان تمرین بکنید تا فرز شوید.
حرفه های آموزش آرایش و پیرایش شامل چه رشته هایی است؟
دوره آرایش و پیرایش همان دوره دیپلم آرایشگری قدیم است این دوره شامل پنج رشته اصلی و پایه آرایشگری یعنی کوتاهی مو ، رنگ مو ، شنیون مو ، گریم و میکاپ و اصلاح صورت و ابرو می باشد. این مدرک از مدارک اصلی اخذ مجوز تاسیس آرایشگاه می باشد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه با ۴۰ مدرک بین المللی در تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای درخشنده در غرب تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای درخشنده با بیش از ۳۰ سال سابقه آموزشی و آموزشگاه داری یکی از آموزشگاه های معروف زنانه تهران میباشد این آموزشگاه با در اختیار داشتن مربیان حرفه ای و مورد تایید ریاست اموزشگاه با بیش از 40 مدرک بین المللی ، بهترین اموزش ها را به صورت اصولی به هنرجویان آموزش میدهد و هدف اصلی ورود به بازار کار بلافاصله بعد از آموزش میباشد.

 

چرا آموزشگاه سیمای درخشنده؟؟!!

-اگر میخواهید به خارج از کشور مهاجرت کنید.
-اگر میخواهید مدرک آرایشگری زنانه بگیرید.
-اگر میخواهید سالن آرایشی افتتاح کنید.
-اگر میخواهید دیپلم آرایشگری بگیرید .
اگر حرفه ای را یکبار برای همیشه میخواهید یاد بگیرید.
اگر میخواهید بلافاصله بعد از آموزش وارد بازار کار شوید.

با آموزشگاه ما تماس بگیرید .

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای درخشنده برای بطرف کردن موانع موجود در مسیر آموزش دوره های آرایشگری مختلف ، دوره های ویژه بازار کار را با شرایط ویژه و با هزینه مناسب برگزار میکنید. آموزش هایی که در آرایشگاه ها یا در ورکشاپ ها و دیگر مکانها به جز آموزشگاه آموزش داده میشوند استاندارد نیستند و کارآموز همیشه با آموزش دهنده به مشکل بر میخورد و فرد توانایی های علمی و عملی لازم را در این چنین محیط هایی کسب نمیکند. ضمنا هزینه بسیار زیادی دریافت میکنند به همین خاطر اموزشگاه ها بهترین مکان برای کارآموز میباشد .

آموزشگاه آرایشگری ، آموزش رنگ و مش ، دوره رنگ مو ، دوره آرایشگری ، ورکشاپ آرایشگری

چرا در آموزشگاه آرایشگری سیمای درخشنده آموزش ببینیم؟

داشتن اساتید با تجربه و حرفه ای
برگزاری کلاس ها در ۷ روز هفته حتی تعطیلات
صدور مدرک رسمی با استاندارد فنی حرفه ای
آموزش ویژه بازار کار
دارای کلاس های مجهز به تجهیزات آموزشی نوین
راهنمایی و مشاوره برای اخذ مجوز آرایشگری
شرایط نقد و اقساط برای هنرجو
پشتیبانی نامحدود

دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای درخشنده

آموزشگاه آرایشگری زنانه شامل دوره های مختلفی میباشد که تمام این دوره ها مخصوص بانوان میباشد این دوره ها تخصصی میباشند و میتوان بعد از آموزش به صورت تخصصی یک حرفه را پیش برد. دوره های پرکاربرد و پرطرفدار آموزشی عبارتند از: دوره میکروپیگمنتیشن ، دوره رنگ و مش ، دوره گریم و میکاپ ، دوره کاشت ناخن ، دوره کوپ و کوتاهی مو ، دوره آرایش و پیرایش زنانه ، دوره پاکسازی و مراقبت پوست. ضمنا برای بیشتر این آموزش ها چند تا مدرک مرتبط همدیگر صادر میشود.

دوره کاشت ناخن ، کلاس کاشت ناخن ، آموزش کاشت ناخن ، آموزشگاه کاشت ناخن

 آموزشگاه آرایشگری

دوره های زیبایی و مراقبت مو

یک آرایشگر زنانه خوب و حرفه ای باید لاین های زیبایی مورد علاقه خود را به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرد. تمام لاین های آرایشگری روز به روز پرطرفدار میشوند و برای تمامی لاین ها مشتری هست . اکثر مشتریها چندین خدمات را یکجا میخواهند مثلا یک مشتری برای برای کوتاهی مو به سال مراجعه میکند بعد از کوتاهی مو یا با پیشنهاد شما یا با تشخیص خودش درخواست رنگ کردن موهای خود میکندو یک براشینگ مو هم باید انجام دهد. بعد از آن به احتمال خیلی زیاد اصلاح ابرو و صورت بخواهد. با این اوصاف شما چند ساعت وقتتون را صرف یک مشتری کردید و کلی هزینه دستمزد از مشتری  گرقتید. پس لازمه یاد گرفتن اکثر حرفه های مو برای یک ارایشگر لازم است . در این میان مشتری مداری را در نظر داشته باشید.

آموزشگاه آرایشگری ، آموزش رنگ و مش ، دوره آرایشگری ، کلاس آرایشگری ، بالیاژ مو
دوره بالیاژ مو

اگر میخواهید آرایشگاه برای خود باز کنید بهتر است لاین های ستاره دار به ترتیب تعداد ستاره های اولویت دار آموزش ببینید ولی اگر علاقه به دیگر آموزش ها دارید میتوانید در آموزش های جداگانه ثبت نام کنید (در کل برای مشاوره رایگان بیشتر میتوانید به آموزشگاه مراجعه کنید) :

 • آموزش آرایش و پیرایش***
 • آموزش کوتاهی مو**
 • آموزش رنگ مو**
 • آموزش شینیون مو**
 • آموزش بافت مو*
 • آموزش براشینگ مو**
 • آموزش کوتاهی ژورنالی**
 • آموزش پیرایشگر کودک*
 • آموزش کراتینه مو*
 • آموزش اکستنشن مو*

 

 آموزشگاه آرایشگری

دوره خدمات گریم و میکاپ

دوره گریم و میکاپ برای آرایشگری که میخواهد سالن باز کند جز آموزش های واجب و اساسی آرایشگر یا صاحب سالن است. گریم و میکاپ میتواند آرایشگاه را در از لحاظ مالی ساپورت کند مخصوصا در ایام جشن ها و عروسی ها . یک حرفه پول داری است. یک آرایشگاه، با کیفیت حرفه گریم و میکاپ خوب خود میتواند کیفیت کار رشته های دیگر آرایشگاه  را به مردم بشناساند. یعنی گریم و میکاپ چشم آرایشگاه است. اگر خودتان میخواهید حرفه گریم و میکاپ یاد بگیرید چه بهتر، ولی اگر مشغله کاری تان تو آرایشگاه زیاد است و به این حرفه نمیرسید یک میکاپ آرتیست خوب برای آرایشگاه خود استخدام کنید .

با ثبت نام در رشته میکاپ زنانه ، 4 عدد مدرک بین المللی فنی حرفه ای مرتبط با این رشته را دریافت خواهید کرد.

 • دوره آموزش آرایشگر عروس
 • دوره آموزش آرایش صورت
 • دوره آموزش گریم کودک
 • دوره آموزش خودآرایی

آموزش میکاپ ، آموزش گریم ، آموزش آرایشگری ، دوره میکاپ ، دوره آرایشگری

 

دوره های پرطرفدار آموزشگاه آرایشگری زنانه

در صورتی که نمیدانید کدام رشته آرایشگری زنانه بین کارآموزان، پرطرفدارترین است و مشتری زیادی دارد با ما باشید تا راهنمایی تان کنیم . به نظر ما هر رشته ای را که انتخاب کنید اگر علاقه داشته و تو یادگیری و پیشرفت در آن بکوشید مطمئنا و همیشه اپدیت باشید آن حرفه برای شما پر مشتری خواهد بود حالا فرقی نمیکند چه رشته باشد . از اکستنشن مو و مژه گرفته تا کاشت ناخن و …

دکلره کامل مو ، آموزش آرایشگری، آموزشگاه آرایشگری ، آموزش ارایشگری

لیست رشته های پرطرفدار آرایشگری همراه با هزینه ثبت نام 99

دوره رنگ مو:  3.000.000 تومان
دوره پاکسازی و مراقبت پوست:  900.000 تومان
دوره کاشت ناخن: 1.500.000 تومان
دوره آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ):  3.000.000 تومان

برای اطلاع از هزینه های ثبت نامی سال جدید تماس بگیرید چون این صفحه سال ۹۹ ویرایش شده است.

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دوره خدمات ناخن

حرفه خدمات ناخن که در چند سال اخیر در ایران رواج پیدا کرده است مشتری های زیادی دارد با اموزش این رشته و با پشتکار میتونید به نسبت مکان تان بهترین شغل را داشته باشید فرقی نمیکند چه در سالن کار کنید و چه در آرایشگاه . بهر حال ارائه خدمات در سالن یا آموزشگاه  مشتری و اعتبار زیادی به شما میدهد. کاشت ناخن بر خلاف چند تا رشته دیگر رشته ها به لوازم خالصی نیاز دارد . یک و میز و چند صندلی برای شما کافی است میتوانید در یک سالن زیبایی یک اتاق یا میز اجاره کنید و با لوازمی که دارید کارتان را شروع کنیبد . میتوانید هنرجو ثبت نام کنید و آموزش و دهید و دیگر خدماتتان را گسترش دهید. سعی کنید در سمینارها ، گردهمآیی ها و آموزش های پیشرفته و جدید کاشت ناخن شرکت کنید که در پیشرفت شما تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت .

گردهمایی کاشت ناخن ، سمینار کاشت ناخن ، آموزش کاشت ناخن ، آموزشگاه کاشت ناخن ، دوره کاشت ناخن

با شرکت در این دوره ، کاشت ناخن را از صفر تا صد آموزش خواهید دید و در صورت تمایل به دریافت مدرک فنی حرفه ای ، مدرک آرایشگر ناخن برایتان ارائه خواهد شد .

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه

دوره زیبایی و مراقبت پوست و مو

شغل های مربوط به مراقبت و زیبایی پوست، روز به روز در حال پر رونق تر شدن میباشد. شما اگر به یک سالن زیبایی مراجعه کنید میبینید که خدمات پاکسازی و مراقبت پوست که سطح وسیعی از آرایشگری را در بر میگیرد همیشه دارای مشتری است . خدمات آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن) که شامل انواع هاشور ابرو و لب و چشم میباشد در سطح وسیعی بین خانم ها رونق دارد. شاید کمتر خانمی را دیده باشید که هاشور ابرو را نشناسد. یا اصلاح ابرو و صورت شامل همه خانم ها میشود . اکثر دختر خانم ها حتی شده یک طرح  تاتو بدن را در بدن خود حکاکی میکنند. که این حرفه هم در حال گسترش میباشد .  لیفت و لمینت مژه تازه گیها در حال پر رونق شدن میباشد و بدون اکستنشن  (اضافه کردن) چیزی به مژه ابرو های بلند و فردار و زیبا خواهید داشت و دیگر رشته ها .

 1.  آموزش پاکسازی پوست
 2. آموزش اپیلاسیون
 3. آموزش طراحی با حنا
 4. آموزش اصلاح ابرو
 5. آموزش لیفت و لمینت
 6. آموزش میکروپیگمنتیشن
 7. آموزش میکروبلیدنیگ
 8. آموزش تاتو بدن

 

شهریه ثبت نام دوره ها چقدر است ؟

شهریه دوره ها در متن این صفحه گنجانده شده است ولی برای اطلاع از شهرپه بروز تماس بگیرید تا کامل راهنمایی شوید .

شرایط پرداخت هزینه آموزش چگونه است؟

درصورتی که کارآموز توان پرداخت نقدی شهریه دوره را به صورت یکجا ندارد شهریه دوره ها طی چندین قسط دریافت می گردد.

هزینه تهیه لوازم آموزشی هنرجویان چگونه است؟

تقریبا تمام لوازم اموزشی مورد نیاز هنرجو را خود آموزشگاه تهیه کرده است و به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار میگیرد. در این میان

من مبتدی هستم از کدام دوره آموزش را شروع کنم؟

این مورد به علاقه و هدف و… شما بستگی دارد با مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

کدام حرفه آرایشگری بازار کار خوبی دارد؟

همه حرفه ها اگر به با علاقه صورت تخصصی ادامه پیدا کند بازار کار خوبی ایجاد برای هنرجو ایجاد میکند. دوره رنگ و مش ، دوره پاکسازی پوست ، دوره کاشت ناخن ، دوره میکروپیگمنتیشن ، کارآموز زیادی دارند قطعا از بازار کار خوبی در ایران برخوردار هستند.

آموزش آرایش و پیرایش زنانه

آیا دوره آرایش و پیرایش زنانه دوره مقدماتی آرایشگری زنانه است؟

آموزش آرایش و پیرایش زنانه مقدمه ای برای شروع دوره های آموزش حرفه ای رشته های آرایشگری زنانه میباشد. در آرایش و پیرایش عمومی زنانه هنرجو تمام رشته های هفت گانه و اصلی آرایشگری را در حالت عمومی آموزش می یبیند. بعد از گذراندن دوره ، شما مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش مقدماتی را دریافت خواهید کرد . با این مدرک میتوانید آرایشگاه زنانه افتتاح کنید و به اندازه زحمت و تلاش و خلاقیت و زرنگی خودتان درآمد کسب کنید .همچنین در صورت تمایل میتوانید دوره های تخصصی آرایشگری زنانه را آموزش ببینید.

آرایش و پیرایش زنانه شامل چه رشته هایی است؟

در آرایش و پیرایش مقدماتی شما توانایی کوتاه کردن مو (کوپ) ، توانایی حالت دادن به موهای کوتاه و بلند (شینیون) ، توانایی رنگ کردن مو (کاربامواد) ، توانایی درست کردن ناخن (مانیکور و پدیکور) ، توانایی آرایش صورت ( میکاپ ) ، توانایی اصلاح صورت یا دپیلاسیون  (بند ابرو ) را آموزش خواهید دید.

آموزش میکاپ در آرایش و پیرایش

نکته مهم در مورد آموزش آرایش و پیرایش زنانه

(توجه : حواستان به آموزشگاهی که ثبت نام میکنید باشد و قبل از ثبت نام مدت زمان کلاس های نظری وعملی را جویا شوید . تو اینترنت دیده شده بعضی آموزشگاه ها 14 ساعت برای رشته آرایش و پیرایش آموزش زده اند با یک حساب سر انگشتی حساب کنید که رشته ای به این پر حجمی را میتوان در عرض 14 ساعت یا 7 جلسه یادگرفت . یعنی هر رشته یک جلسه دو ساعته 😲😲😲😲 )

درآمدزایی از آرایش و پیرایش زنانه چگونه است؟

خدمات وابسته رشته های عمومی آرایش و پیرایش ، نیاز هر خانمی هستند و هر کسی حداقل هر سال چند بار برای اصلاح ابرو و صورت یا کوتاهی موی خود به سالن مراجعه میکند یا حداقل سالی یکبار هم که شده برای رنگ کردن موی خود به صورت حرفه ای باید به سالن مراجعه کند. مانیکور و پدیکور، کاشت ناخن نیست ولی میتوان یک ناخن کار را برای کار در سالن استخدام کرد یا اینکه یک میزو  صندلی برایشان اجاره دهید که کمک خرج آرایشگاه باشد.

آموزش رنگ و مش موی زنانه

مشخصات کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

کلاس های آموزشگاه های آرایشگری طبق استاندارد فنی حرفه ای در سه گروه (گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی) تشکیل میشود که ظرفیت نفرات کلاس های خصوصی 1 الی 3 نفر ، کلاس های نیمه خصوصی 4 الی 7 نفر و کلاس های گروهی 8 الی 15 نفر میباشد ولی کلاس های گروهی ما با 8 نفر هم تشکیل میشود .

نام استاندارد حرفه :  آرایش و پیرایش زنانه
شهریه کلاس گروهی: 1.300.000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی: 1.700.000 تومان
شهریه کلاس خصوصی: 2.200.000 تومان
مرکز ارائه مدرک : سازمان فنی حرفه ای

سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای آرایش و پیرایش زنانه

چنانچه گفته شد آرایش و پیرایش زنانه مجموعه ای از حرفه های آرایشگری زنانه را شامل میشود که عبارتند از :

♣ آموزش میکاپ صورت زنانه
♣ آموزش شینیون موی ساده
♣ آموزش کوتاهی موی زنانه
♣ آموزش اصلاح ابرو و صورت زنانه
♣ آموزش صافی مو
♣ آموزش رنگ کردن موی زنانه
♣ آموزش مانیکور پا

شما تمام این حرفه ها را آموزش میبینید در حدی که درخواست های مشتری را انجام دهید ولی نه به صورت حرفه ای. چنانچه تمایل به گذراندن این حرفه میباشید میتوانید با مدرک این حرفه در داخل کشور آرایشگاه افتتاح کنید یا خودتان برای مشتری هاتون خدمات بدید یا اینکه برای خود پرسنل استخدام کنید که کارتان گسترش بیشتری داشته باشد.

آموزش اصلاح ابرو و صورت زنانه ،آموزش آرایشگری زنانه

لوازم مورد نیاز آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش یکی از کامل ترین دوره های آموزشی آموزشگاه های آرایشگری زنانه بوده و به لوازم و مواد زیادی نیاز دارد. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به کارآموزان این رشته ارائه می شود و هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد و بعضی لوازم هم رایگان میباشد.

وسایل و ابزار آرایش و پیرایش زنانه عبارتند از :

سشوار دستی، چند نوع شانه مو، کلیپس فلزی و پلاستیکی، كلاه مش ژله ای و قلاب، ، کاسه و برس رنگ ، پیش بند شمعی و پلاستیکی یکبار مصرف ، آبپاش، لوازم موزدایی، تیغ پیتاژ، ماشین موزنی، تیغ پشت گردن، کاردک، دستکش لاتکس و نخی، سوهان، بیگودی فر، گرم كننده موم، برس پهن و گرد،پد و اسفنج، تور، سوزن و سنجاق بیگودی، بیگودی میزانپلی متناسب با حجم موی مدل ، کلاه رنگ پلاستیکی یکبار مصرف، کلاه رنگ فویلی، قیچی کوتاهی مو و شانه پلاستیکی، برس سیمی، برس پوش، شانه پوش صاف کن، لوازم مانیکور، محافظ گوش و گردن برای رنگ مو، انواع قلم (سایه، رژگونه، رژلب)، بابلیس ، اتوی مو، پد و اسفنج ، آینه كوچک برای مشتری، موچین، برس ابرو، تیغ ابرو، دسته تیغ، پیش بند و هد بند اصلاح، حوله

آموزش رنگ کردن موی زنانه

 

آموزش قدم به قدم آرایش و پیرایش زنانه

در مرحله اول مربی آموزشگاه در ابتدای شروع آموزش ، کارآموز را با مقدمات مهارت های آرایشگری زنانه آشنا می کنیم. در مرحله دوم، آموزش استفاده از ابزارهای مختلف مربوط هر یک از مهارت های رشته آرایش و پیرایش را یاد میگیرید.

منظور از مهارت های7 گانه آرایش و پیرایش زنانه چیست؟

مهارت های هفت گانه به کوتاه کردن مو ، حالت دادن موی کوتاه و بلند (شینیون)، رنگ و مش ، صاف کردن و فر کردن موی زنانه ، آرایش صورت و اصلاح صورت و درست کردن ناخن دست و پا (مانیکور و پدیکور) گفته میشود.

در مراحل بعد روش صحیح انجام کار مربوط به هر مهارت و نحوه کار و نکات مربوط به هر مهارت آموزش داده میشود و در آخر کار با نظارت و راهنمایی مربی، مهارت های آرایش و پیرایش همراه با تمرین عملی روی مدل انجام میشود.

آموزش شینیون مو در دوره آرایش و پیرایش

 

شرایط لازم کارآموز آرایش و پیرایش زنانه

کار آموز باید از حداقل توانایی جسمی و عدم وجود بیماریهای شدیدا مسری در حرفه مانند هپاتیت ، سل ، ایدز و … را داشته باشد . این مهارت ، پیش نیاز لازم ندارد . اساسی ترین شرط تحصیلات حداقل مدرک دیپلم را دارا باشد .

آموزش براشینگ صافی مو در آرایش و پیرایش

چگونگی آزمون رشته آرایش و پیرایش زنانه

استاندارد پروژه عملی آزمون آرایش پیرایش طی دو روز کاری از پیش برنامه ریزی شده انجام میشود حالا بعضی آموزشگاه ها مدت زمانش را شاید کم کنند .آزمون روز اول و دوم از ساعت 8 صبح تا 15:30 دقیقه بعد از ظهر برگزار است .

در روز اول آزمون آرایش و پیرایش زنانه:

1- ارائه کار با مواد به صورت مش با کلاه و فویل   2- اصلاح ابرو   3- کوپ پایه برای مدل کوتاه در مقطع گرد   4-براشینگ متناسب با کوپ

در روز دوم آزمون آرایش و پیرایش زنانه:

آزمون ارائه آرایش عروس با در نظر گرفتن جام چهره و اصول آن و سن مشتری – انجام میزانپلی متناسب با شینیون و انجام شینیون متناسب با پیکره سر و صورت سن شخص.

امتحان آنلاین آرایش و پیرایش

 

آموزش آنلاین آرایش و پیرایش زنانه

چند مدتی است که بعضی افراد از طریق شبکه های اجتماعی آرایش و پیرایش زنانه را به صورت آنلاین اموزش میدهند در مورد افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند باید گفت که آرایش و پیرایش حرفه ای نیست که بخواهید به صورت انلاین یا مجازی یاد بگیرید. تمامی این آموزش ها نیاز به کار عملی و مشاهده بصری و پرسش و پاسخ نیاز دارد. ضمنا نمیتوان بدون گذراندن هیچ آزمون عملی ، مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش کسب کرد. چنانچه در بالا گفته شد برای گرفتن مدرک لازم است که دو روز امتحان عملی و نظری در مقابل چشمان ممتحن فنی حرفه ای انجام بدید.

آموزش شینیون در تهران

آموزشگاه های آرایشگری زنانه تهران

برای آموزش آرایش و پیرایش چند سوال دارم.

درآمد شغل آرایش و پیرایش چگونه است؟
چنانچه گفته شد شغل آرایش و پیرایش شامل 7 رشته است که با آموزش اینها یک آرایشگر میشوید و میتوانید به مشتری خدمات دهید.
بهترین مدرک آرایش و پیرایش زنانه چه مدرکی است؟
مدرک سازمان فنی و حرفه ای بهترین مدرک در حوزه کسب و کار و آموزش در ایران میباشد.
آیا با مدرک آرایش و پیرایش میتوان آرایشگاه افتتاح کنم؟
بله، تنها با داشتن این مدرک میتوانید آرایشگاه افتتاح کنید و مرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش زنانه فنی حرفه ای لازمه کسب پروانه آرایشگاه است .
من ساکن تهران نیستم آیا میتوانم در دوره آرایش و پیرایش زنانه شرکت کنم؟
بله. آموزش در آموزشگاه ما برای کسانی که شرایط خاص دارند در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می شود تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.
لوازم آرایش و پیرایش را باید از کجا بخرم؟
ما مراکز فروش کلیه لوازم آرایش و پیرایش را برای شما معرفی میکنیم . ضمنا میتوانیم لوازم مورد نیاز را برای خرید هنرجو در قالب پکیج با قیمتی مناسب در اختیار هنرجو قرار میدهیم .
چه مدرک تحصیلی برای رشته آرایش و پیرایش لازم است؟
برای گذراندن دوره آرایش و پیرایش و گرفتن مدرک فنی حرفه ای باید مدرک دیپلم داشته باشید.
مدت زمان دوره آرایش و پیرایش چقدر است؟
مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش بانوان در آموزشگاه های آرایشگری معتبر حدود دو ماه و نیم و تا سه ماه میباشد. در صورتی که شاغل هستید و یا از شهرستان تشریف میارید دوره های آموزش خصوصی کوتاه مدت و فشرده برای شما برگزار میشود.

 

 

آموزش شینیون در تهران

کلاس آموزش شینیون در تهران

شینیون مو یک از حرفه های تخصصی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران است برای آموزش شینیون، باید استاندارد های آموزشی که از طرف سازمان فنی حرفه ای برای آموزشگاه ها تعیین شده است که در کلاس های شینیون حین آموزش به هنرجو باید رعایت شود تا هنرجو به صورت اصولی آموزش ببیند.

شینیون مو چیست؟

شینیون یک مدل رایج برای آراستن موها برای حاضر شدن در مراسم رسمی است. در دنیا شینیون کردن مو بین خانم ها محبوبیت بسیاری دارد و یک فرم شیک برای موها به منظور حضور در مهمانی ها و مراسم عروسی است. با گذشت زمان و رواج بیشتر از این شبکه های اجتماعی باعث میشود که طرفداران این حرفه بیشتر شود . یک شینیون کار یا آرایشگر خوب باید بتواند با توجه به چهره، سلیقه، مدل لباس و نوع مراسم شینیون مناسبی را به مشتری پیشنهاد دهد و باید به گونه ای ظریف و حرفه ای شینیون مو انجام دهد که از کمترین سنجاق استفاده شود و سنجاق استفاده شده یا پروتز شینیون مشخص نباشد.

کلاس شینیون مو، دوره شینیون مو، آموزش شینیون مو

شیوه برگزاری دوره آموزش شینیون مو در تهران

کلاس های دوره آموزش شینیون مو در سه گروه ، خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود. تعداد نفرات کلاس های خصوصی 1 تا 3 نفر، کلاس های نیمه خصوصی 3 تا 5 نفر و کلاس های عمومی از 3 تا 8 نفر تشکیل می شود.

برگزاری کلاس شینیون برای شاغلین و شهرستانی ها

برگزاری کلاس ها آموزش شینیون در تهران برای کارآموزان  شاغل ، کارمندان ، شهرستانیهای عزیز در آخر هفته مهیا است. کارآموزان شهرستانی به خوابگاه نزدیک آموزشگاه معرفی میشوند و در صورت به حد نصاب رسیدن ظرفیت آموزش فشرده هم برای این افراد مهیا است .

 

لوازم و تجهیزات آموزشی شینیون مو

ابزار مورد نیاز برای شینیون به دو دسته کلی ساده و حرفه ای تقسیم می شوند بعضی از این لوازم به صورت رایگان از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار داده میشود :

ابزارهای شینیون ساده
ابزارهای شینیون ساده که می تواند شامل کلیپس مو، تل مو، کش مو، تور، سنجاق ریز و درشت ، سشوارو… باشد. با این ابزار های ساده می توانید یک شینیون خانگی ساده اجرا کنید.
ابزارهای شینیون پیشرفته
ابزارهای شینیون پیشرفته که شامل تورهای نامرئی، بیگودی، پروتزهای اسفنجی، گیره مویی، چوب شینیون و موهای مصنوعی ، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوی، چسب مو، ژل است. این ابزارها برای اجرای یک تکنیک حرفه ای توسط آرایشگر بکار برده می شود.
انواع شینیون ساده با ابزار
انواع شینیون ساده با ابزار

سر فصل های دوره آموزش شینیون مو در تهران

آشنایی با انواع ابزار شینیون مو: شینیون هایی که پروتز نصب میشوند
آموزش نحوه صحیح استفاده از اتو و سشوار در شینیون: اولین شرط یک شینون خوب است
آموزش فیکسینگ و ابزار مورد نیاز: ثابت کردن موهای شینیون شده
آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو: شرط شینیون بدون وز و خوب
آموزش انواع شینیون بدون ابزار: نخی خطی، لاینی، کاغذی، ورقه ای
آموزش تکنیک حجم دهی به مو: مناسب موهای کم پشت
آموزش انواع شینیون با ابزار: انواع شینیون
آموزش شینیون با اکستنشن مو: مخصوص موهای کوتاه
آموزش شینیون مو با تاج و تور: مناسب شینیون عروس
آموزش شینیون بافت مو: ترکیب بافت و شینیون
آموزش کرلی کردن مو و میزانپلی: فر کردن مو

 

نتیجه گیری از دوره شینیون مو

شینیون مو یکی از خدمات تخصصی آرایشگری زنانه است که هرگز از مد نمیافتد و بلا استثنا مورد نیاز هر آرایشگاهی است. بنابراین اگر آرایشگاه ندارید با شرکت در دوره های آموزش شینیون مو در تهران می توانید به راحتی با اجاره صندلی در سالن با کمترین هزینه به کسب در آمد برسید یا بدون اجاره صندلی و با حقوق توافقی خدمات شینیون آرایشگاه را انجام دهید یا اگر سالن دار هستید و خودتان خدمات آرایشگری را انجام میده آموزش تخصصی  برای شما لازم و ضرروی است. شبکه های اجتماعی محل مناسبی برای تبلیغات و معرفی تخصص خود به دیگران میباشد که با تبلیغات کار خودتان میتوانید مشتری خوبی برای خود جذب کنید .

شینیون مو با پروتز،دوره شینیون مو، دوره آرایشگری زنانه
شینیون مو با پروتز

هزینه دوره آموزش شینیون مو در تهران

برای راحتی کارآموزان ما حداکثر ظرفیت دوره گروهی به تعداد نفرات دوره نیمه خصوصی کاهش داده ایم تا کیفیت آموزش خوبی با کمترین قیمت برالی کاراموزان فراهم شود.

آموزش شینیون مو ( برای اطلاع از قیمت شهریه و مشخصات جدید دوره ها تماس بگیرید)

مدت زمان دوره : 40 ساعت – 6 هفته
تعداد نفرات : 3 الی 8 نفر
 شهریه دوره (تومان) : 2.400.000 تومان
تعداد جلسات : 14 جلسه 3 ساعته

 

دوره خصوصی شینیون مو در تهران

دوره خصوصی آموزش شینیون مو که ظرفیت این دوره از 1 الی 3 نفر میباشد بین قیمت 4 میلیون تا 4.500.000 تومان است و تعداد جلسات و مدت زمان آموزش مثل دوره گروهی یا نیمه خصوصی میباشد .

در پایان دوره آموزشی چه مدارکی اعطا میشود؟
پس از اتمام دوره آموزشی شینیون مو مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بین المللی فنی حرفه ای بهمراه کد ریجیستری معتبر در بیش از 180 کشور دنیا به هنرجویان اعطا میگردد
آیا در طول دوره شینیون لوازم موردنیاز آموزش از طرف اموزشگاه در اختیار هنرجو قرار داده میشود؟
در طول مدت آموزش کلیه لوازم و ابزار مورد نیاز کارآموز شینیون از طرف آموزشگاه به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت . ضمنا هنرجویان مواد مصرفی را جهت تمرین خودباید خودشان تامین کنند.
آیا برای صدور مدرک پایان دوره هزینه ای باید پرداخت شود؟
بله . هزینه مدرک پایان دوره و هزینه آزمون ها بر عهده هنرجو میباشد .
من چگونه از این مدرک در خارج از کشور استفاده کنم؟
برای استفاده از مدرک بین المللی فنی حرفه ای لازم است این مدارک توسط مراکز ترجمه رسمی کشور ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه قرار گیرد و بعد برای استفاده به خارج از کشور ببرید .
من مبتدی هستم آیا میتونم در دوره شینیون شرکت کنم؟
بله . دوره های شینیون مو از مبتدی تا تخصصی است و هر کسی میتواند در این دوره ها شرکت کند .
بازار کار رشته شینیون مو در ایران چگونه است؟
ببینید شغل آرایشگری هر سال پیشرفت میکندو همه رشته ها به صورت تخصصی میباشند و رشته عمومی به درد نمیخورد به همین خاطر برای همه رشته ها بازار خوبی وجود دارد . برای موفق شدن در هر رشته باید تلاش کنید .

دوره خصوصی شینیون مو در تهران
دوره خصوصی شینیون مو در تهران

انواع شینیون مو رایج و محبوب و پرطرفدار

شینیون با پروتز های مویی گرد در پشت سر

با این پروتز های مویی میتوان به موهای سر حجم داد و مدل های مختلف شینیون را برای متقاضی اجرا کرد .

شینیون مو با پروتز مویی
شینیون مو با پروتز مویی برای موهای کوتاه و متوسط
شینیون موی کوتاه با پروتز
شینیون موی کوتاه با پروتز

آموزش شینیون مو

انواع شینیون حرارتی

با شینیون های حرارتی میتوان مدل های مدرن و کلاسیک زیبا و جذابی را برای مشتری خلق کرد. در واقع کمک گرفتن از حرارت برای پیچ دادن موها همان شینیون حرارتی است . این حرارت میتواند به وسیله اتو و سشوار بابلیس و … انجام شود. شینیون های کاغذی در مدل های مختلف ، زیر مجموعه ای از شینیون های حرارتی و کلاسیک هستند.

شینیون چتری ، شینیون حرارتی ، شینیون حریری
شینیون چتری ، حرارتی حریری

این شینیون ها حالت ورقه ای و بسیار ظریف هستند. در شینیون خطی از اسپری های فیکس کننده یا کرم موی مخصوص برای حالت دادن به مو به شکل شیار یا خط استفاده می شود.

شینیون حرارتی ، شینیون کاغذی
شینیون کاغذی حرارتی

شینیون کارهای حرفه ای میتوانند با استفاده از انگشت های دست و اسپری حالت دهنده، خطوطی را روی شینیون ایجاد کنند. افراد مبتدی می توانند از ابزارهایی مانند شانه دانه درشت، سنجاق مویی و … برای ایجاد خطوط روی مو استفاده کنند.

شینیون خطی ، شینیون حرارتی ، آموزش شینیون، شینیون کاغذی، شینیون ورقه ای

شینیون های مواج

شینیون های مواج هم شینیون های مد روز به حساب میاند. شینیون مواج به دلیل سادگی و زیبایی، این روزها بسیار پرطرفدار است. برای درست کردن شینیون مواج کافیست با دست موج هایی را روی مو ایجاد کرده و با استفاده از سنجاق روی سر فیکس کنیم. با استفاده از تافت به موها حالت داده و زمانی که از ثابت شده آن اطمینان حاصل کردیم، سنجاق ها را از روی شینیون مواج خود بر می داریم.

این هم یک فیلم آموزشی شینیون مواج از جورج کار شینیون کار مشهور دنیا

شینیون اروپایی

مدل شینیون اروپایی، ساده ترین مدل شینیون در آرایشگری است که در آن از هیچ ابزار اضافی مثل مو یا پروتز استفاده نمی شود و مبنا بر سادگی و در عین حال زیبایی این مدل شینیون است که امروزه بسیاری از خانم ها از این مدل در جشن ها و عروسی های خود استفاده می کنند.

آموزش شینیون حرفه ای، شینیون جدید، شینیون پیچیده، آموزش شینیون در تهران

 

شینیون بافت

شینیون رومی ، شینیون پشت سر ، شینیون فرانسوی
شینیون بافت

ویدئی آموزشی کوتاه شینیون مو

شینیون باز ، شینیون باز موهای بلند ، انواع شینیون
شینیون باز موی بلند
شینیون خامه ای ، شینیون ترکیبی ، انواع شینیون
شینیون ترکیبی بافت با ابزار
شینیون موی بلند ، شینیون مجلسی ، شینیون تخصصی ، انواع شینیون، شینیون بافت
شینیون بافت بغل موی زیبا
شینیون رومی ، شینیون بافت ساده ، انواع شینیون ، شینیون بافت، شینیون رومی، شینیون اروپایی
شینیون بافت ارپایی
شینیون بافت ، شینیون باز ، شینیون حرفه ای ، انواع شینیون، شینیون موهای بلند
شینیون بافت موی بلند مجلسی
شینیون بافت ، انواع شینیون مو ، شینیون جمع، شینیون ترکیبی
شینیون جمع ترکیبی با ابزار