بهترین آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران برای گزراندن دوره های صفر تا صد آموزش رنگ و مش با مدرک فی حرفه ای

مسلما شما که وارد این صفحه شده اید یکی از طرفداران یادگیری رنگ و مش یا به عبارتی کاربامواد هستید. رنگ و مش یکی از پرطرفدارترین خدمات مو و زیبایی میباشد چون درآمد خوبی دارد و همچنین بعد از هر رنگ مو اعتماد به نفس شما بیشتر میشود و از اینکه موها را به زیبایی رنگ میکنید به خود میبالید و از شغل تان خوشتان میاد.

رنگ کردن موو صافی و احیاء موهای آسیب دیده مشتری یکی از خدمات VIP آرایشگاه های زنانه محسوب میشود. دوره تخصصی رنگ و مش علاوه بر آموزش صفرتاصد کاربامواد، برای افزایش مهارت کاراموزان و همچنین روش جذب مشتری می باشد. این دوره به صورت کامل توسط بهترین مدرسان کاربامواد آموزشگاه ها تدریس میشود.

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران

آموزشگاه رنگ و مش دوبانو غرب تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه تخصصی دوبانو در تهران با مدیرت سرکار خانم فرحزادی یکی از بهترین مراکز آموزش رنگ و مش در غرب تهران میباشد. دوره تخصصی صفر تا صد رنگ و مش شما را برای ورود به بازار کار طراحی شده است و شامل انواع خدمات کاربامواد (کراتینه و احیاء موهای آسیب دیده، رنگ کردن انواع مو در هر رنگ و با هر موادی) است.

آدرس آموزشگاه دو بانو

تلفن ثابت : ۰۲۱ – ۴۴۰۴۸۶۳۵ == ۵۲۵۲-۵۸۲-۰۹۳۹

آدرس آموزشگاه  : غرب تهران، صادقیه، ستاری، ابتدای بلوار فردوس شرق ، روبروی آموزش و پرورش، جنب بانک ملت، ساختمان بلوط -طبقه ۴ ، واحد ۴۴

آموزشگاه تخصصی رنگ و مش سیمای ماندگار غرب تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای ماندگار یکی از آموزشگاه های پرهنرجوی شغل رنگ مو میباشد. حتما میپرسید چرا؟ اولا این آموزشگاه تخصص کاربامواد را تدریس میکند. دوما مدیریت آموزشگاه سرکار خانم جعفریانی، استاد آرایش و زیبایی در دانشکده فنی حرفه ای میباشد. سوما این آموزشگاه دارنده لاینسس های مختلف رنگ مو در سطح جهانی از کشورهای مختلف مخصوصا آمریکا و انگلیس است. در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای ماندگار که سابقه 20ساله دارد مشکل مدلینگ در طول دوره را نخواهید داشت. چون آموزشگاهی مجهز است دارای دو دپارتمان مجزا سالن زیبایی و آموزشگاه مراقبت و زیبایی میباشد.

آموزشگاه رنگ و مش سیمای ماندگار

تلفن همراه: ۰۹۱۲۴۴۷۶۲۷۴  تلفن ثابت: ۴۴۹۵۳۸۲۱-۰۲۱

آدرس آموزشگاه آرایشگری : تهران – صادقیه – ابتدای آیت الله کاشانی – پشت بیمارستان ابن سینا – خیابان اعتمادیان – جنب دبستان شکوفه های انقلاب – پلاک ۲۷- واحد۱۲- زنگ۱۲- طبقه ۳

آموزشگاه حرفه ای رنگ و مش سیمای درخشنده غرب تهران

آموزشگاه سیمای درخشنده را میتوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران نام برد. این مرکز آموزش آرایشگری هم جز سه تا از برترین آموزشگاه های های تهران است . در مورد کیفیت آموزش های این مرکز هم مثل دیگر آموزشگاه های بالا شک نکنید. تکنیک های خاص آموزشی و تضمین یادگیری دوره و سابقه درخشان این مرکز مخصوصا مصاحبه ای که چند سال پیش در صدا و سیما داشته اند و همچنین آزمونگر بودن مدیریت آموزش و برگزاری دوره ها در آموزشگاه سیمای درخشنده مزید بر علت انتخاب این آموزشگاه میباشد.

آموزشگاه رنگ و مش سیمای درخشنده

تلفن های تماس۶۶۵۱۰۱۶۶-۰۲۱      ۱۹۴۸-۵۳۰-۰۹۱۲

آدرس آموزشگاه : غرب تهران – ستارخان – داخل خیابان شادمهر (شادمان) – نرسیده به ۴ راه خوشرو (نصرت) – سمت چپ – پلاک ۲۳۳

نحوه برگزاری دوره رنگ و مش

سرفصل های دوره رنگ و مش

سرفصل های دوره رنگ و مش زیاد میباشند و مخصوصا تکنیک هایی که برای رنگ کردن موها استفاده میشود و فوت و فن های رنگ مو ، که در زیر به چند تا از سرفصل های این دوره میپردازیم.

 • شناخت رنگ ها و ترکیب آنها
 • کاتالوگ خوانی رنگ ها
 • آشنایی و کاربرد واریانسیون ها، خنثی کننده ها، اکسیدان ها، دکو کرم، ریموور ها …
 • تکنیک های حمام رنگ، شامپوشیمیایی، پیگمنت تراپی، وزن دادن به مو، تثبیت رنگ و دوام رنگ و …
 • قوانین و روش های روشن کردن رنگ مو
 • روش های حرفه ای و صحیح دکلره مو
 • رنگ کردن موهای سفید و پوشش آنها
 • کراتین تراپی، پلکس تراپی، ارگان تراپی ، ویتامینه مو و …
 • ریباندینگ، صافی دائم
 • نحوه انجام مش کلاهی، مش با فویل
 • انواع هایلایت ها، لولایت، لایت های فانتزی، لایت های کهکشانی،هاف لایت ، بی بی لایت و …
 • ترمیم دکلره، ترمیم مش
 • انواع مش ها (مش های آزاد، مش های ریلی و اتوبانی، مش پلنگی … )

پیلینگ صورت یا پاکسازی پوست

ظرفیت کلاس ها

کلاس ها عمدتا به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار میشود . ظرفیت کلاسهای خصوصی 1 الی 2 نفر و نیمه خصوصی 3 الی 5 نفراست. کلاس های گروهی به دلیل کیفیت پایین و زیاد بودن کارآموز تشکیل نمیشود . علاوه بر این مجموه اموزشگاه های beautyschools به دلیل بالا بردن کیفیت اموزش ، ظرفیت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی را که در حالت استاندارد 1 الی 3 نفر و 4 الی 8 نفر است را کمتر کرده اند تا یادگیریث شما در بهترین حالت صورت گیرد.

ضمنا بعضی از آموزشگاه های معرفی شده تعداد کارآموزان کلاس های خصوصی را یک نفر در نظرگرفته اند تا کیفیت آموزش در حداکثر باشد.

تهیه ابزار و وسایل دوره

ابزار و وسایل رنگ و مش برای یادگیری در آموزشگاه از طرف آموزشگاه به صورت رایگان در حین حضور شما در کلاس ها به صورت رایگان تا اتمام دوره در اختیار شما قرار داده میشود ولی در حالت کلی لوازم زیر مورد نیاز شغل رنگ و مش هستند.

لیست ابزار و وسایل و مواد مورد نیاز رنگ و مش

قلم رنگ مو، کاشه رنگ، کرم دست و صورت چرب، پیش بند مخصوص، شانه دندانه درشت، رنگ مو، اکسیدان کرم شماره 1 و 2، شامپو، نرم کننده، پودر دکلره، کرم ضد حساسیت، دستکش پلاستیکی یکبار مصرف، کلاه مش، قلاب، فویل آلومینیوم، شانه دم باریک، کلیپس تقسیم، کیسه پلاستیکی رنگ روش برای زیر کلاه مش، بیگودی فر ریز و متوسط و درشت، مواد صاف و قلیایی و اسیدی، حوله، سشوار، سرشوی، صندلی

هزینه دوره رنگ و مش

هزینه این دوره در بهترین آموزشگاه رنگ و مش غرب تهران بر اساس تعرفه های تعیین شده سازمان فنی حرفه ای دریافت میشود در بعضی موارد این مبلغ کمتر هم دریافت میشود. هزینه کتاب کاربامواد و هزینه مدرک و آزمون و … در شهریه کل درنظر گرفته شده است و موقع ثبت نام مبلغ اعلام شده را پرداخت میکنید.

خصوصی (مبتدی)6.000.000 تومان
نیمه خصوصی (مبتدی)4.500.000 تومان
خصوصی (پیشرفته)7.000.000 تومان
نیمه خصوصی (پیشرفته)5.500.000 تومان
خصوصی (صفر تا صد با تخفیف)10.000.000 تومان
نیمه خصوصی (صفر تا صد با تخفیف)7.500.000 تومان
مدت زمان دوره های مبتدی و خصوصی هرکدام به صورت جداگانه 10 ساعت است و دوره های صفر تا صد با تخفیف هم 20 ساعت میباشد. فرقی نمیکند دوره خصوصی باشد یا نیمه خصوصی.

سوالات متداول کارآموزان آموزشگاه رنگ و مش

بازارکار رنگ و مش چگونه است؟

حرفه رنگ و مش یکی از پرطرفدارترین حرفه های آموزشگاه آرایشگری زنانه است و در جامعه خانم های زیادی هستند که به دنبال متخصص رنگ و مش خوب با قیمت مناسب هستند که شما هم میتوانید یکی از آن متخصصان باشید.

درآمد ماهانه رنگ کار مو چقدر است؟

تعیین درآمد برای هر رنگ کار مو، نسبت به شرایط و میزان حرفه ای بودن و سابقه کار و مکان سالن و …. متفاوت است. ولی اگر شما بعد از اتمام دوره وارد بازار کار شوید بعد از اجرای چند رنگ و مش رایگان و تسلط متوسط به این کار، میتوانید ماهانه حداقل 10 میلیون درآمد داشته باشید. چه بسا رنگ کارهای حرفه ای میزان دارامودشان ماهانه از 30 میلیون بیشتر است.

آیا من هم میتوانم رنگ و مش یاد بگیرم؟

همه میتوانند شغل رنگ و مش را یاد بگیریند چناچنه در دنیا ده ها میلیون ها نفر این حرفه را یادگرفته اند و در حال فعالیت و کسب درآمد هستند. و شما هم یکی از این میلیون ها نفرباشید و بعد از مدتی درآمدزایی کنید..

آیا شغل رنگ و مش سخت است؟

هرشغلی سختی و راحتی خودش را دارد . (نابرده رنج گنج میسر نمیشود). شغل رنگ و مش شاید در نظرتان سخت باشد ولی با آموزش هایی که میکنید متوجه میشود که کار سختی نیست و شغل دلچسبی است.

آیا با مدرک رنگ و مش میتوان آرایشگاه تاسیس کرد؟

نه خیر. تنها با مدرک تخصصی رنگ و مش نمیتوان آرایشگاه تاسیس کرد. شرط تاسیس آرایشگاه داشتن مدرک 7 رشته تخصصی توصیه شده توسط اتحادیه آرایشگران است یا اینکه باید مدرک آرایش و پیرایش را داشته باشید.

مدرک رنگ و مش چند روزه صادر شود؟

مدرک فنی حرفه ای رنگ و مش هنرجویان، بعد از قبولی در آزمون از یک دو الی 3 هفته طول میکشد تا صادر شود.

پیلینگ صورت یا پاکسازی پوست

پیلینگ صورت و پاکسازی صورت زنانه دو روش درمانی پوستی هستند که می توانند به بهبود ظاهر و سلامت پوست کمک کنند. هر دو روش مزایا و معایبی دارند و انتخاب بین آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

پیلینگ صورت و پاکسازی پوست روش هایی هستند که می توانند به بهبود ظاهر و سلامت پوست کمک کنند. پیلینگ صورت با لایه برداری از پوست، سلول های مرده و آسیب دیده را از سطح پوست پاک می کند. پاکسازی صورت نیز با پاک کردن عمیق پوست، آلودگی ها، چربی و سلول های مرده را از پوست حذف می کند.

پوست، بزرگترین عضو بدن انسان است که از سه لایه اصلی تشکیل شده است:

 • اپیدرم: لایه بیرونی پوست است که از سلول های مرده تشکیل شده است.
 • درم: لایه میانی پوست است که از بافت همبند، عروق خونی، غدد چربی و غدد عرق تشکیل شده است.
 • هیپودرم: لایه زیرین پوست است که از بافت چربی تشکیل شده است.

پوست نقش مهمی در محافظت از بدن در برابر عوامل خارجی مانند آلودگی، سموم و اشعه های مضر خورشید دارد. همچنین در تنظیم دمای بدن، دفع سموم و جذب ویتامین های D و A نقش دارد.

پوست به طور طبیعی در حال ترمیم و بازسازی است. سلول های مرده اپیدرم به طور مداوم از سطح پوست جدا می شوند و سلول های جدید جایگزین آنها می شوند. این فرآیند به طور متوسط ​​هر 28 روز یک بار اتفاق می افتد.

پیلینگ صورت

پیلینگ به معنای لایه برداری از پوست است. پیلینگ را در مراقبت پوست و پاکسازی پوست ، میتوان پوست انداختن هم معنی کرد (بعد از انجام پیلینگ، پوست تان حالت پوست انداختن میشود و بعد از چند روز این لایه سطحی که پوست انداخته از پوست جدا میشود).

این روش می تواند با استفاده از مواد شیمیایی، فیزیکی یا لیزر انجام شود. پیلینگ درواقع نوعی ایجاد سوختگی کنترل شده و قابل مهار و ایجاد آسیب خیلی سبک و سطحی روی پوست است که در مراحل اولیه مهار میشود. با انجام این عملیات پوست بلافاصله مراحل ترمیم خود را برای تولید لایه جدید برای پوست شروع میکند.

اولین نشانه های این روش را بعد از 10 روز مشاهده خواهید کرد. تاثیر مهم این روش را در پیشرفت جوانسازی پوست تان بعد از گذشت 2 الی 6 ماه اتفاق میافتد. در این روش جوانسازی عمقی پوست صورت میگیرد.

چگونه موهایتان را شینیون کنید مطلبی مفید برای دوست داران زیبایی مو که از ترفند های آرایشگران است :

آموزش آماده سازی مو قبل از شینیون

پیلینگ شیمیایی

پیلینگ شیمیایی یکی از رایج ترین انواع پیلینگ است. در این روش، از مواد شیمیایی قوی برای لایه برداری از پوست استفاده می شود. پیلینگ شیمیایی می تواند به عمق های مختلف پوست نفوذ کند و بسته به عمق نفوذ، به انواع مختلفی تقسیم می شود.

پیلینگ فیزیکی

پیلینگ فیزیکی با استفاده از وسایلی مانند اسکراب، برس یا میکرودرمابریشن انجام می شود. این وسایل به لایه بیرونی پوست آسیب می رسانند و باعث لایه برداری می شوند.

پیلینگ لیزری

پیلینگ لیزری با استفاده از لیزر انجام می شود. لیزر به لایه های مختلف پوست نفوذ می کند و باعث لایه برداری می شود.

مزایای پیلینگ صورت

پیلینگ صورت کاربردهای مختلفی دارد که بیشترین کاربرد پیلینگ عبارتند:

 • رفع لک های حاملگی
 • رفع کک و مک صورت
 • هایپر پیگمانتاسیون
 • آکنه های شدید
 • اسکار زخم و جراحت و یا جوش‌ در پوست
 • کنترل موضعی چربی پوست
 • کمک به شادابی و روشن تر کردن پوست

مزایای پیلینگ صورت

پیلینگ می تواند مزایای زیادی برای پوست داشته باشد، از جمله :

 • کاهش چین و چروک
 • صاف کردن پوست
 • کاهش لک و تیرگی پوست
 • کاهش منافذ باز پوست
 • بهبود آکنه
 • افزایش تولید کلاژن

معایب پیلینگ صورت

پیلینگ نیز می تواند عوارض جانبی داشته باشد، از جمله:

 • قرمزی، سوزش و خارش پوست
 • حساسیت پوست به نور خورشید
 • زخم شدن پوست

اگر علاقمند به خدمات رنگ م هستید در مورد تکنیک های رنگ مو آشنایی ندارید مطلب زیر را بخوانید:

رنگ مو آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل، کالر ملتینگ

پاکسازی پوست صورت به معنای پاک کردن عمیق پوست است. این روش می تواند با استفاده از شوینده، اسکراب، ماسک و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی انجام شود.

مزایای پاکسازی صورت

پاکسازی صورت می تواند مزایای زیادی برای پوست داشته باشد، از جمله:

 • حذف آلودگی ها، چربی و سلول های مرده از پوست
 • باز کردن منافذ پوست
 • افزایش جذب مواد مغذی توسط پوست
 • کاهش التهاب پوست
 • بهبود آکنه

معایب پاکسازی صورت

پاکسازی صورت نیز می تواند عوارض جانبی داشته باشد، از جمله:

 • تحریک پوست
 • حساسیت پوست به نور خورشید

کدام روش برای شما مناسب است؟

انتخاب بین پیلینگ صورت و پاکسازی صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع پوست: پیلینگ و پاکسازی صورت برای انواع مختلف پوست مناسب هستند، اما ممکن است برخی از انواع پوست نسبت به سایر انواع پوست، بیشتر مستعد عوارض جانبی باشند.
 • هدف از درمان: اگر هدف شما از درمان، بهبود چین و چروک، لک و تیرگی پوست یا آکنه است، پیلینگ می تواند گزینه مناسبی باشد. اگر هدف شما از درمان، پاکسازی عمیق پوست است، پاکسازی صورت می تواند گزینه مناسبی باشد.
 • هزینه: هزینه پیلینگ معمولاً بیشتر از هزینه پاکسازی صورت است.

در نهایت، بهترین راه برای انتخاب بین پیلینگ و پاکسازی صورت، مشورت با یک متخصص پوست است.

آموزش در پیلینگ صورت و پاکسازی پوست آموزشگاه آرایشگری زنانه

اگر علاقمند به خدمات پوست و زیبایی هستید و دوست دارید از این راه به کسب درآمد برسید الان بهترین زمان است. میتوانید در یکی از مجموعه آموزشگاه های آرایشگری زنانه ما در بالای سایت تماس بگیرید و در این رشته پزشکی شرکت کنید.

بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای پاکسازی پوست یا مراقبت های پوست و یا کاربرد تجهیزات پزشکی برای شما اعطا میشود.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

در دوره آموزش میکاپ و گریم در بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران، ابتدا به شرح مختلف فرم های صورت و انواع رنگ پوست پرداخته می‌شود. سپس، نکات کلی برای آرایش و گریم با توجه به فرم صورت و رنگ پوست های مختلف آموزش داده می‌شود. این موارد شامل تمیز کردن صورت، پاک کردن چربی از روی پوست، استفاده از کرم و مواد مناسب با توجه به رنگ پوست و نوع پوست، رنگ شناسی و انتخاب رنگ مناسب با توجه به پوست، کانتور کردن، محو کردن ایرادات صورت و … می‌باشد.

آموزش میکاپ و گریم با روش های مدرن و تکنیک های حرفه‌ای

با توجه به تغییر سریع مد روز و معرفی مواد آرایشی و مدل های جدید آرایش، به روز بودن و آگاهی از مد روز، یکی از ویژگی های مهم هر میکاپ آرتیست است. برای این منظور، دانشجو باید ژورنال های جدید و صفحات اینستاگرامی سلبریتی ها را دنبال کند. در مرحله آخر آموزش، دانشجو نحوه صحیح انجام میکاپ و ترتیب انجام دادن میکاپ و گریم را بصورت عملی تمرین می‌کند.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

برای یادگیری بهتر، دانشجو انواع میکاپ ها و گریم ها را بر روی پوست های مختلف انجام می دهد تا اثر و نتیجه کاررا از نزدیک تجربه کند. در این مرحله، از تکنیک های مختلفی مانند ایجاد هایلایت و کانتورینگ ، افزایش حجم مژه و ابرو، ایجاد سایه در نواحی مختلف صورت و گردن، ترکیب لباس و موی مدل با آرایش، و … استفاده می‌شود. همچنین، کارآموز با نکات بهداشتی گریم و میکاپ آشنا می‌شود.

آموزش مباحث مختلف میکاپ و گریم

در کل، در دوره آموزش میکاپ و گریم، دانشجو با تکنیک‌های مختلف آرایش، استفاده از ابزار و مواد آرایشی، ترکیب رنگ‌ها، نحوه سایه روشن های آرایش، کانتورینگ، محو کردن ایرادات صورت، انتخاب رنگ مناسب، اجرای آرایش و گریم با توجه به فرم صورت و رنگ پوست‌های مختلف، به روز بودن و آگاهی از مد روز، ایجاد براقیت و کانتورینگ، افزایش حجم مژه و ابرو، ترکیب لباس و موی مدل با آرایش، نکات بهداشتی و بهداشتی از نظر بهداشتی در انجام گریم و میکاپ و … آشنا می‌شود. همچنین، دانشجو با تمرین روی پوست‌های مختلف، اثر و نتیجه کار را از نزدیک تجربه کرده و با نحوه اجرای آرایش و گریم در شرایط مختلف آشنا می‌شود.

سیمای ماندگار بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

آموزشگاه گریم و میکاپ سیمای ماندگار در غرب تهران با تیم مجرب خود، به شما کمک می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ، مهارت‌های لازم برای گرفتن مدرک فنی حرفه‌ای میکاپ و گریم را کسب کنید. در این دوره‌ها، مدرسان ما به شما مهارت‌های مورد نیاز برای انجام آرایش صورت‌ عروس، مجالس ، عکاسی و سایر رویداد‌های مختلف را آموزش می‌دهند.

آزمون گریم و میکاپ

با شرکت در دوره‌های آموزشی ما، شانس قبولی در آزمون سازمان فنی حرفه‌ای دست خواهید یافت. با مطالعه جزوات و کتب مرتبط با گریم و میکاپ عروس که توسط مدرسان ما تهیه شده‌اند، شما می‌توانید به بهبود مهارت‌های خود بپردازید و برای شرکت در آزمون، آمادگی کامل را داشته باشید. برگزاری آزمون در آموزشگاه ما برگزار میشود و باعث میشود که اعتماد به نفس شما زیاد شده و بهترین نمره را در آزمون دریافت کنید.

مدرک گریم و میکاپ

از دیگر مزایای شرکت در دوره‌های میکاپِ بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران ، ارائه مدرک به پایان رسیدن دوره و گواهی‌نامه از سازمان فنی حرفه‌ای می‌باشد که شما را قادر می‌سازد به عنوان یک آرایشگر حرفه‌ای و میکاپ آرتیست در صنعت زیبایی فعالیت کنید. همچنین، شما با شرکت در دوره‌های آموزشی ما، به شبکه‌ای از همکاران و دوستان حرفه‌ای خود دسترسی خواهید داشت که می‌توانند به شما در بهبود مهارت‌های خود کمک کنند و در پیشرفت حرفه‌ ای شما نقش بسزایی داشته باشند.

نمونه مدرک بین المللی میکاپ

مدرک بین المللی گریم و میکاپ

در صورت قبولی در آزمون سازمان فنی حرفه‌ای، مدرک بین المللی فنی حرفه‌ای میکاپ و گریم را دریافت خواهید کرد. همچنین، توجه داشته باشید که برای دریافت این مدرک، لازم است مبلغ مشخصی را به این سازمان پرداخت کنید.

برگزاری دوره آموزشی

در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای ماندگار، دوره‌های آموزشی به صورت حضوری برگزار می‌شود و با توجه به نیازهای شما، دوره‌های مختلفی را ارائه می‌دهیم. همچنین، در دوره‌های آموزشی ما، به صورت عملی نیز به آموزش مهارت‌های آرایش می‌پردازیم و با بکارگیری تجهیزات و مواد لازم، شما را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنیم.

ورود به بازار کار

همچنین، در آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، به شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی، فرصتی برای تجربه کار در صنعت آرایش و میکاپ برای کسب تجربه عملی و ارتقای مهارت‌های خود نیز ارائه می‌شود. همچنین، ما به شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی، مشاوره‌هایی برای تأسیس کسب و کار خود در زمینه‌ی آرایش و میکاپ نیز ارائه می‌دهیم.

آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

کیفیت آموزشی خوب

در کلاس‌های آموزشی ما، با استفاده از تکنولوژی روز، امکان دسترسی به مواد آموزشی و جزوات بصورت آنلاین نیز فراهم شده است. همچنین، به منظور ارتقای کیفیت آموزش، تعدادی از بهترین و مجهزترین آرایشگاه‌ها را به عنوان محل برگزاری دوره‌های عملی خود انتخاب کرده‌ایم.

راهنمایی و مشاوره کارآموزان

درآموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، تلاش می‌کنیم تا به شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی، تجربه‌ای حرفه‌ای و کاربردی از آموزش‌های ما ارائه کنیم. بنابراین، دوره‌های آموزشی ما به صورت تخصصی و با توجه به نیازهای بازار کار طراحی شده‌اند.

لوازم و تجهیزات رایگان

در دوره‌های آموزشی ما، به صورت حضوری به آموزش مهارت‌های آرایش و میکاپ پرداخته می‌شود. همچنین، در دوره‌های آموزشی ما به صورت عملی به آموزش مهارت‌های آرایش زنانه پرداخته می‌شود. تجهیزات و مواد لازم برای شرکت در دوره‌های آموزشی توسط ما بیشتر از 80 درصد به صورت رایگان فراهم می‌شود و شما نیازی به خرید تجهیزات و مواد آرایشی ندارید.

آموزش تئوری و عملی

در دوره‌های آموزشی ما، به صورت تئوری و عملی به آموزش مهارت‌های آرایش و میکاپ پرداخته می‌شود. همچنین، به شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی، مهارت‌های مورد نیاز برای مدیریت کسب و کار در زمینه‌ی آرایش و میکاپ آموزش داده می‌شود. هدف ما در آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، ارائه آموزش‌هایی با کیفیت و حرفه‌ای در زمینه‌ی آرایش و میکاپ است تا شما به عنوان یک آرایشگر حرفه‌ای، بتوانید در بازار کار رقابت کنید و مشتریان خود را با خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای رضایت دهید.

آموزش حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، از مواد و تجهیزات با کیفیت و مدرن در دوره‌های آموزشی استفاده می‌شود. همچنین، مدرسان ما افرادی با تجربه و مهارت بالایی در زمینه‌ی آرایش و میکاپ هستند که با استفاده از روش‌های مدرن آموزشی، به شما مهارت‌های لازم را به صورت جامع و کامل آموزش می‌دهند. در آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، تمرکز بر روی آموزش مهارت‌های عملی است تا شما با تجربه کاربردی، بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید.

مشتری یابی گریم و میکاپ

علاوه بر آموزش مهارت‌های عملی، در دوره‌های آموزشی ما به آموزش مهارت‌های تجاری نیز پرداخته می‌شود. در این بخش از دوره‌ها، به شما آموزش داده می‌شود که چگونه کسب و کار خود رامدیریت کنید، بازاریابی انجام دهید و با مشتریان خود به صورت حرفه‌ای برخورد کنید. این مهارت‌ها شامل مدیریت مالی، مدیریت زمان، مدیریت انبار و تجهیزات، مدیریت منابع انسانی و غیره می‌شود.

انجام میکاپ مشتری

همچنین، در آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار، درصورت مناسب بودن شرایط آموزشگاه ، به شما فرصتی برای کسب تجربه عملی و کار با مشتریان واقعی نیز ارائه می‌شود. این فرصت به شما کمک می‌کند تا با مشکلات و چالش‌هایی که در زمینه‌ی آرایش و میکاپ ممکن است بروز پیدا کند، آشنا شوید و بهبود مهارت‌های خود و خدماتی با کیفیت‌تری به مشتریانتان ارائه دهید.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ تهران
بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ تهران

نتیجه

در کل، آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار با ارائه دوره‌هایی با کیفیت و جامع در زمینه‌ی آرایش و میکاپ و آموزش مهارت‌های تجاری، شما را به یک آرایشگر حرفه‌ای تبدیل می‌کند که می‌توانید در بازار کار رقابت کنید و مشتریان خود را با خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای رضایت دهید.

هزینه و مشخصات دوره:

نام حرفه استاندارد:متعادل سازی چهره
پیش نیاز:ندارد
مدت زمان دوره:12 جلسه – 2 ساعتی
شهریه کلاسهای خصوصی:4.000.000 تومان
شهریه کلاسهای نیمه خصوصی:4.500.000 تومان
پشتیبانی دوره:دارد

ظرفیت دوره گریم و میکاپ

دوره آموزشی میکاپ به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود و بر اساس قوانین فنی حرفه‌ای، کلاس‌های خصوصی با تعداد نفرات بین ۱ تا ۳ و نیمه خصوصی با تعداد نفرات بین ۳ تا ۸ تشکیل می‌شوند. پس از رسیدن به حد نصاب، کلاس‌ها با هماهنگی مربی هفته‌ای سه بار برگزار می‌شوند. همچنین، برای خانم‌هایی که کارمند هستند یا افرادی که از شهرستان می‌آیند، امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته، روزهای تعطیل و ساعت‌های عصر نیز وجود دارد.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

آموزشگاه گریم و میکاپ سیمای ماندگار با مدیریت سرکار خانم جعفریانی با بیش از 25 سال سابقه با تجهیزات کامل آموزشی

تلفن همراه: ۰۹۱۲۴۴۷۶۲۷۴  تلفن ثابت: ۴۴۹۵۳۸۲۱-۰۲۱

آدرس آموزشگاه : تهران – صادقیه – ابتدای آیت الله کاشانی – پشت بیمارستان ابن سینا – خیابان اعتمادیان – جنب دبستان شکوفه های انقلاب – پلاک ۲۷- واحد۱۲- زنگ۱۲- طبقه ۳

5 آموزشگاه عالی برای دوره کوتاهی مو در تهران

بهترین آموزشگاه های زنانه برای دوره کوتاهی مو و رنگ و مش تخصصی در تهران. کوتاهی مو یا هیرکات مو که شامل کوپ مو است از هنرهای قدیمی آرایشگری در آرایشگاه های زنانه دنیا میباشد. در آرایشگری زنانه به کوتاهی مو ، پیرایش زنانه هم گفته میشود.

دوره کوتاهی مو یکی از دوره های پر مشتری و پرطرفدار در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه میباشد. در این دوره کارآموز از شناخت آناتومی سر و صورت، شناخت زوایا گرفته تا انواع کوتاهی ها را یاد گرفته و به صورت عملی بر روی مشتری انجام میدهد . در این دوره به معرفی لوازم کار و چگونگی استفاده از ابزارها و لوازم مورد استفاده برای کارآموز آموزش داده میشود.

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا دوره کوتاهی مو به پایان برسد؟

مدت زمان دوره کوتاهی مو معمولاً بین 10 الی 15 جلسه است و هر جلسه معمولاً 3 ساعت طول می‌کشد. با این حال، در برخی آموزشگاه‌ها محدودیت زمانی برای هنرجو برداشته نمیشود و هنرجو می‌تواند تا رسیدن به مهارت کامل در آموزشگاه تردد داشته باشد. حضور شخص بصورت فیزیکی در کلاس های این دوره الزامی می‌باشد.
مدت زمان دوره کوتاهی مو به دلیل تفاوت در آموزشگاه‌ها و نوع دوره متفاوت است و باید با مراجعه به هر آموزشگاه به صورت جداگانه بررسی شود.

انواع دوره کوتاهی مو

دوره کوتاهی مو به دو صورت صفر تا صد و پیشرفته انجام میشود. کارآموز میتواند نسبت به دوره مورد نیاز ثبت نام کند.

دوره صفر تا صد کوتاهی مو

در دوره کوتاهی مو صفر تا صد ، شرکت کنندگان با اصول کوتاهی مو، شناخت نواحی مو، کار با انواع قیچی،در این دوره، آموزش آناتومی سر و گردن، شناخت زاویه‌ها، تقسیم بندی مو، شناخت خطوط برش، انواع تکنیک های کوتاهی، انواع براشینگ ها و انواع مدل های کوتاهی مانند:

مصری ها (مصری کلاسیک – فانتزی – پایه دار )، کوتاهی های آلمانی (آلمانی کوتاه – آلمانی زنانه ) و تخم مرغی، مدل های فانتزی بلند ( دیانا – عروسکی بلند – پر )، مدل های قارچی ، لیر ها، کلوش ها ، آموزش پیتاژ و … را آموزش میبینند.

هزینه آموزش کوتاهی موی زنانه

نام دوره:کوتاهی مو
تعداد جلسات آموزشی:12 جلسه
مدت زمان دوره:24 ساعت
تعداد نفرات در کلاس:خصوصی (1 الی سه نفر)
نیمه خصوصی ( 4 الی 7 نفر)
شهریه نیمه خصوصی:5.000.000 تومان
شهریه خصوصی:6.000.000 تومان
شرایط پرداخت دوره:نقد و اقساط
زمان برگزاری دوره:هر هفته
قیمت و چگونگی دوره های آموزشی کوتاهی موی تهران

دوره پیشرفته کوتاهی مو

دوره پیشرفته دوره آپدیت کارآموزان میباشد این دوره کوتاه مدت است . در این دوره تکنیک های جدید برای کارآموزانی که دوره صفر تا صد را آموزش دیده اند برگزار میشود . آرایشگرانی که میخواهند در این دوره شرکت کنند میتوانند با اموزشگاه تماس گرفته و در مورد این دوره اطلاعات کامل را دریافت کنند.

محتوای دوره آموزش کوتاهی مو چیست؟

محتوای دوره کوتاهی مو شامل شناخت کامل آناتومی سر و صورت، شناخت زوایای برش مو، آموزش پرکاربردترین مدل‌های کوتاهی مو، کوپ و کوتاهی موهای فر و مجعد، کوتاهی موهای خیس و خشک، کوتاهی مو با تیغ و قیچی و پیتاژ و موزر، نحوه استفاده از ماشین موزر، مدل لیر و مربعی و مثلثی و دایره ،کوتاهی با یک قیچی و دوقیچی، تکنیک‌های کوتاهی با متد بین المللی ، آموزش ژورنال خوانی، آموزش کوپ و کوتاهی کره ای، انواع چتری عروسکی، مثلثی، پرده ای نامتقارن، زاویه ای، انواع پیکسی، کلاسیک، پیکسی با موز، کوپ از جلوی سر، کوپ از پس سر، انواع باب، باب کلاسیک و …

چه مدارکی برای شرکت در دوره کوتاهی مو مقدماتی لازم است؟

برای شرکت در دوره کوتاهی مو، مدرک خاصی لازم نیست. برای شرکت در دوره کوتاهی مو مقدماتی، عموما نیاز به ثبت نام در آموزشگاه های مربوطه و پرداخت شهریه دوره دارید. شرایط سنی شما باید از 18 سال به بالا باشد. حداقل باید دوره ابتدایی را تمام کرده باشید. هر چه قدر سطح تحصیلات شما بالاتر باشد اصطلاحات و موارد آموزشی را بهتر یاد میگیرید.

در پایان دوره، هنرجویان در آزمون نهایی شرکت کرده و در صورت قبولی، مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر موی زنانه یا مردانه را دریافت می کنند.

کسب درامد از کوتاهی مو

درآمد کوتاهی مو به میزان سرمایه اولیه و تجهیزات مورد نیاز برای کار و محل کار شما بستگی دارد. کوتاهی مو یکی از مشاغل پر درآمد در زمینه آرایشگری است. برای کسب درآمد بیشتر در این حرفه، می‌توانید در دوره‌های آموزشی پیشرفته کوتاهی مو شرکت کنید. همچنین، مدل‌های موی کوتاه زنانه و دخترانه همیشه مورد توجه بانوان قرار دارد و می‌تواند به کسب درآمد خوبی برای آرایشگر منجر شود.

درآمد کوتاهی مو چقدر است؟

بازه قیمت برای خدمات کوتاهی مو از ۲۱۶،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان در سال 1401 میباشد و یک کوپ کار بعد از سه ماه اموزش و تمرین در این مدت میتواند در ماه بیش از 8 میلیون درآمد (1401)داشته باشد.

چگونه می‌توان درآمد کوتاهی مو را افزایش داد؟

برای افزایش درآمد کوتاهی مو، می‌توانید در دوره‌های آموزشی پیشرفته کوتاهی مو شرکت کنید تا مهارت‌های خود را بهبود بخشید. همچنین، ارائه خدمات متنوع‌ تری مانند احیاء و صافی و مراقبت از مو می‌تواند به افزایش درآمد شما کمک کند. به مشتریان خود خدمات با کیفیت و به موقع ارائه دهید.همچنین، آشنایی با مدل‌های موی جدید و ارائه خدمات حرفه ای باعث افزایش مشتری و درآمد شما میشود.

آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران (بانو هنگامه)

آموزشگاه کوتاهی مو بانو هنگامه به مدیریت سرکار خانم قاسمی یکی از بهترین آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران است . این آموزشگاه توصیه شده کارآموزان کوتاهی مو که در نظرات این آموزشگاه ثبت شده است. در این آموزشگاه یکبار برای همیشه برای یادگیری این کسب و کار پربازده مالی هزینه میکنید.

شماره تماس:   77950970  –  09122934319

آدرس: شرق تهران، نارمک، خیابان آیت ، جنب پاساژ مروارید (فتوحی)، پ ۴۱۸، طبقه اول، واحد۴

آموزشگاه کوتاهی مو شرق تهران (پریسا پازوکی)

آموزشگاه کوتاهی مو پریسا پازوکی در تهرانپارس شرق تهران قرار دارد. این آموزشگاه با کادری مجرب و مسئولیت پذیر و توصیه مربیان فنی حرفه ای، بهترین آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران است. بهترین پشتیبانی را بعد از اتمام دوره از هنرجو میکند که یکی از امتیازات آموزشگاه های برتر است. برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای مشکلی نخواهید داشت.

تلفن تماس:   ۰۹۱۲۱۷۹۷۸۰۸

آدرس: شرق تهران- تهرانپارس، نرسیده به تقاطع رسالت، خیابان رشید جنوبی، جنب بانک ملت، ساختمان رشید، پلاک ۱۶۴، طبقه ۲، واحد ۲

آموزشگاه کوتاهی مو غرب تهران (دوبانو)

آموزشگاه کوتاهی مو دوبانو یکی از فعالترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران است. به دلیل آموزش های خوب شان همیشه در آموزشگاه هنرجو حضور دارد. مدیریت آموزشگاه سرکار خانم فرحزادی از پیشکسوتان آموزشگاه آرایشگری زنانه در غرب تهران هستند که با مدیریت حرفه ای شان توانسته اند کارآموزان حرفه ای آموزش داده و وارد بازار کار کنند. از این آموزشگاه که بالغ بر چند هزار کارآموز مدرک گرفته اند، شکایت یا نارضایتی را کارآموزان مشاهده نشده است.

تلفن همراه: ۵۲۵۲-۵۸۲-۰۹۳۹ تلفن ثابت: ۴۴۰۴۸۶۳۴

آدرس آموزشگاه : غرب تهران – صادقیه – ستاری – ابتدای بلوار فردوس شرق – جنب بانک ملت (روبروی آموزش و پرورش) – ساختمان بلوط – طبقه ۴ – واحد ۴۴

آموزشگاه کوتاهی مو غرب تهران (سیمای درخشنده)

آموزشگاه تخصصی کوتاهی مو سیمای درخشنده که معرف حضور اکثر آرایشگران است با مدیریت سرکار خانم درخشنده مثل دیگر آموزشگاه های معرفی شده ، از نظر آموزش حرفه ای بهترین اموزشگاه کوتاهی مو در تهران است. مدیریت این آموزشگاه چند سال پیش از طرف سازمان فنی حرفه ای برای شرکت در برنامه صدا و سیما در مورد زنان کارآفرین معرفی شده بود.

تلفن های تماس۶۶۵۱۰۱۶۶-۰۲۱      ۱۹۴۸-۵۳۰-۰۹۱۲

آدرس آموزشگاه : غرب تهران، ستارخان، داخل خیابان شادمهر (شادمان)، نرسیده به ۴ راه خوشرو (نصرت)، سمت چپ، پلاک ۲۳۳

5 از بهترین آموزشگاه های رنگ مو در شرق تهران

5 آموزشگاه آرایشگری زنانه برتر یا به عبارتی مدرسه های زیبایی تهران و همچنین بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران را در ادامه متن برایتان معرفی میگردد:

آموزش رنگ و مش موی زنانه از مبتدی تا تخصصی را در بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه منتخب شرق تهران (مهمترین مناطق شرق تهران نارمک تهرانپارس و منطقه پیروزی – نیروی هوایی و دهقان)) تجربه کنید. در این آموزشگاه ها از صفر تا صد آموزش رنگ مو را آموزش خواهید دید. آموزشگاه های آرایشگری بهترین مراکز آموزشی سازمان فنی حرفه ای هستند که به صورت اصولی و حرفه ای رنگ کردن موی زنانه و انواع مدل های هایلایت ها و مش و … را به شما آموزش میدهند.

مشخصات دوره رنگ و مش شرق تهران

عنوان دورهرنگ موی زنانه
مدرس دورهمربی فنی حرفه ای
عنوان مدرکرنگ کردن موی زنانه
نوع برگزاری دورهحضوری و عملی
مکان دوره آموزشیآموزشگاه های فنی حرفه ای

رنگ موی شیمیایی یا طبیعی؟

رنگ کردن موی زنانه از قدیم الایام در تمدنهای مختلف مخصوصا در مصر وجود داشته و در قرن حاضر هم با قدرت زیادی در حال پیشرفت است. در قدیم موها را با گیاهانی مانند حنا که ئتقریبا تک رنگ و رنگ متمایل به قرمز بود موهایشان را رنگ میکردد ولی الان خانم های خیلی کمتری از حنا استفاده میکنند. بیشتر استفاده مردم از رنگ های بسیار زیبا و جذاب و فانتزی های شیمیایی است که بدون آموزش حرفه ای و بدون یاد گرفتن اصولی تکنیک ها امکان پذیر نیست.

آموزشگاه ها رنگ مو را چگونه آموزش میدهند؟

آموزشگاه های آرایشگری شرق تهران، رنگ مو را در دو مرحله آموزش میدهند: 1-مرحله مبتدی ، 2-مرحله پیشرفته.

بعضی از آموزشگاه ها هم هستند که از صفر تا صد رنگ مو را در یک دوره آموزش میدهند.

5 آموزشگاه رنگ مو در شرق تهران

دوره مبتدی رنگ مو و مش در شرق تهران

در دوره مبتدی: ابتدا آموزش پایه رنگ کردن مو به صورت تئوری به کارآموز آموزش داده می شود پس از آنکه کارآموز اطلاعات کاملی از: ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده ، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، همپایه کردن مو، به پایه رساندن مو، رنگ کردن ریشه مو، مش با کلاه و رنگساژ و … یاد گرفت ، تمرین عملی به همراه مربی آموزش داده میشود. برای ثبت نام در این دوره با آموزشگاه های معرفی شده در شرق تهران بالای سات تماس بگیرید.

هزینه دوره مبتدی رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره:کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز:ندارد
مدت زمان آموزش:10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس های خصوصی:2.500.000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی:1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی:2.000.000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی:4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره:اول هفته
مکان برگزاری کلاس:تهران
مدرک:ندارد ❌

دوره پیشرفته رنگ مو و مش

سرفصل های اموزش رنگ مو در دوره پیشرفته به کارآموزانی که دوره مبتدی گذرانده اند و در دوره پیشرفته شرکت کرده اند آموزش داده میشود: تکنیک پوشینگ پایه، تکنیک مانی پیسز، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ، هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، بالیاژ، انواع لایت، بیبی لایت و میکرولایت، لایت زیکزاکی، رنگ های کهکشانی.

آموزش عملی دوره پیشرفته کارآموز همراه با مربی: ترکیب رنگ مو، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ و تمرین عملی روی مدل زنده.

هزینه دوره پیشرفته بهترین آموزشگاه رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره:کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز:دوره مبتدی
مدت زمان آموزش:10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس خصوصی:3.500.000 تومان
ظرفیت کلاس خصوصی:1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی:3.000.000 تومان
ظرفیت کلاس نیمه خصوصی:4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره:اول هر هفته
مکان برگزاری کلاس:تهران
مدرک:دارد ✅
بهترین مدارس زیبایی شرق تهران با پشتیبانی

بهترین آموزشگاه های رنگ مو در شرق تهران در زیر لیست شده است و میتوانید دوره های حرفه ای رنگ و مش را در آموزشگاه های زیر آموزش ببینید.

بانو هنگامه بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران

مدیریت آموزشگاه: سرکار خانم هنگامه قاسمی

شماره تماس:   ۷۷۹۵۰۹۷۰  –  ۰۹۱۲۲۹۳۴۳۱۹

آدرس: شرق تهران، نارمک، خیابان آیت ، جنب پاساژ مروارید (فتوحی)، پ ۴۱۸، طبقه اول، واحد۴

دسترسی آسان از با مترو و تاکسی

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو روشنایی در نارمک

مدیریت : سرکار خانم روشنایی

همراه : ۸۲۹۶-۵۸۶-۰۹۱۲  تلفن ثابت:  ۷۷۲۷۴۶۲۷-۰۲۱ – ۷۷۲۰۸۰۴۸-۰۲۱

دسترسی ۱: شرق تهران – مترو علم و صنعت – خیابان دردشت شمالی – نرسیده به چهارراه گلبرگ – نبش اولیایی – پلاک ۴۱۱ – طبقه ۳ – واحد ۶

دسترسی ۲: از میدان هفت حوض هم به راحتی امکان پذیر است

آموزشگاه آرایشگری زنانه پریسا پازوکی در تهرانپارس

مدیریت : سرکار خانم پریسا پازوکی

تلفن تماس:   ۰۹۱۲۱۷۹۷۸۰۸

آدرس: شرق تهران- تهرانپارس،نرسیده به تقاطع رسالت، خیابان رشید جنوبی، جنب بانک ملت، ساختمان رشید، پلاک ۱۶۴، طبقه ۲، واحد ۲

مدرک بین المللی رنگ و مش

مدرک رنگ و مش زنانه که با نام استاندارد “کاربا مواد شیمیایی در آرایش زنانه” برای کارآموز صادر میشود یکی از معتبرترین مدارک آرایشگری است که برای کارآموز از طرف سازمان فنی و حرفه ای اعطا میشود . این مدرک بین المللی است و پس از ترجمه و… میتوانید در خارج از کشور از آن استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده در خارج از کشور باید از شرکت های مهاجرتی و فنی و حرفه ای و مراکز ترجمه رسمی و … اطلاعات کافی را کسب کنید تا بتوانید در کشور مورد نظر بدون مشکل استفاده کنید .

لازم به ذکر است علاوه بر داشتن مدرک رنگ و مش، هر چه قدر در ایران سابقه رنگ و مش داشته باشید و حرفه ای کار کنید به هان اندازه در پروسه قبول این مدرک در خارج از کشور راحت تر خواهید بود.

مجموعه اموزشگاه های ما به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران این مدرک را در اسرع وقت در مدت 2 الی 3 هفته برای شما اعطا میکنند.

مدرک رنگ و مش پس از اتمام دوره مبتدی و پیشرفته و قبولی در آزمون تئوری و عملی به کارآموز اعطا میشود .

نحوه برگزاری دوره رنگ و مش

ظرفیت کلاس ها
کلاس های دوره آموزش رنگ و مش به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تدوین شده است. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ الی ۳ نفر، نیمه خصوصی 4 الی 8 نفر و گروهی از 9 الی 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. خانم هایی که شاغل هستند یا از شهرستان ها تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره رنگ و مش:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه بعضی از لوازم آموزشی بر عهده هنرجو می باشد.در این مورد از آموزشگاه موقع ثبت نام سوال شود این ابزار شامل موارد زیر می شود: شانه دندانه درشت، شانه دم فلزی، برس گرد در سایزهای مختلف، کاسه رنگ، برس رنگ، حدودا 8 عدد کلیپس، قلاب کلاه مش، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلونی يکبار مصرف، وازلین، فويل آلومينيوم، فرچه کوچک ابرو، فرچه دکلره، برد بالیاژ و تخته مش، كلاه مش متوسط و بزرگ، سنجاق سر فلزی، سوئیت مش برای هایلایت، مواد ضد عفونی ابزار، نرم كننده فوری و عميق، مواد ويتامينه رنگ مو ،رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت، اکسیدان کرم با درصدهای مختلف، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بی رنگ كننده، پودر بی رنگ كننده، سشوار كلاهی برقی و سشوار دستی

آموزشگاه رنگ و مش شرق تهران

خدمات رنگ و مش با قیمت مناسب در شرق تهران

خدمات رنگ و مش در مناطق مختلف تهران و نسبت به کیفیت خدمات ، متد رنگ مو و مواد مورد استفاده، سابقه تخصصی رنگ کار فرق میکند. رنگ و مش در متد های مختلف و نوین انجام میشود بعضی از متدها احتمال دارد چندین ساعت طول بکشد. رنگ کردن ساده مو در رنگ های تیره را باید هر آرایشگری بلد باشد ولی رنگ و مش های حرفه ای و جدید را هر کسی نمیتواند انجام دهد. دکلراسیون مو یکی از حرفه های تخصصی است تا این حد که برای این رشته ، آموزش جداگانه ای گذاشته شده است.

قیمت رنگ مو آمبره و سامبره مو

قیمت رنگ مو آمبره و یا سامبره بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. این دو روش تکنیک هایی از رنگ مو هستند که می توانند با وارد کردن کمترین آسیب از جانب دکلره به موهای شما، تنوع دلپذیری به آن ها ببخشند. علاوه بر این نیاز به پر کردن و ترمیم مداوم در این تکنیک رنگ مو به آن صورت احساس نمی شود ولی برای این کار ، یک رنگ کار حرفه ای مو نیاز است. قیمت رنگ مو آمبره یا هزینه رنگ مو سامبره برای موهای معمولی در سال 1402 حدودا حول و حوش 700، 1.000.000 تومان است.

میزان حجم موی شما در تعیین قیمت رنگ مو آمبره موثر است. هرچه موی شما بلندتر باشد و یا پرپشت تر، به مواد رنگی بیشتر و همچنین زمان بیشتر آرایشگر نیاز خواهد داشت و در نتیجه هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

رنگ مو آمبره چگونه است؟

آمبره یکی از تکنیک های جدید برای رنگ مو است. این تکنیک به رنگ موهای شما تنوع دلپذیری می بخشد و در بالا تیره و در پایین موهای شما روشن خواهد بود. به همین به خاطر استفاده کمتر از مواد رنگی و دکلره موی شما آسیب بسیار کمتری خواهد دید. قیمت رنگ موی آمبره نیز بر همین اساس تعیین می شود.

بازار کار حرفه رنگ و مش چگونه است؟

حرفه رنگ و مش، یکی از شاخه‌های پرطرفدار و پردرآمد در حوزه آرایشگری است که به دلیل تنوع و زیبایی خدمات ارائه شده، همواره مورد استقبال قشر وسیعی از جامعه قرار گرفته است. در این میان، شرق تهران با تراکم بالای سالن‌های آرایشگری و پراکندگی جغرافیایی مناسب، فرصت‌های شغلی قابل توجهی را برای متخصصان این رشته فراهم کرده است.

اگر به دنبال ورود به این حرفه جذاب و پردرآمد هستید، یافتن بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران اولین قدم برای آغاز مسیر موفقیت شما خواهد بود. با گذراندن دوره‌های آموزشی جامع و تخصصی در این آموزشگاه‌ها، ضمن تسلط بر دانش تئوری و عملی رنگ و مش، با جدیدترین تکنیک‌ها و متدهای روز دنیا آشنا خواهید شد و مهارت‌های لازم برای ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان را کسب خواهید کرد.