5 آموزشگاه عالی برای دوره کوتاهی مو در تهران

5 آموزشگاه عالی برای دوره کوتاهی مو در تهران

بهترین آموزشگاه های زنانه برای دوره کوتاهی مو و رنگ و مش تخصصی در تهران. کوتاهی مو یا هیرکات مو که شامل کوپ مو است از هنرهای قدیمی آرایشگری در آرایشگاه های زنانه دنیا میباشد. در آرایشگری زنانه به کوتاهی مو ، پیرایش زنانه هم گفته میشود.

دوره کوتاهی مو یکی از دوره های پر مشتری و پرطرفدار در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه و مردانه میباشد. در این دوره کارآموز از شناخت آناتومی سر و صورت، شناخت زوایا گرفته تا انواع کوتاهی ها را یاد گرفته و به صورت عملی بر روی مشتری انجام میدهد . در این دوره به معرفی لوازم کار و چگونگی استفاده از ابزارها و لوازم مورد استفاده برای کارآموز آموزش داده میشود.

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا دوره کوتاهی مو به پایان برسد؟

مدت زمان دوره کوتاهی مو معمولاً بین 10 الی 15 جلسه است و هر جلسه معمولاً 3 ساعت طول می‌کشد. با این حال، در برخی آموزشگاه‌ها محدودیت زمانی برای هنرجو برداشته نمیشود و هنرجو می‌تواند تا رسیدن به مهارت کامل در آموزشگاه تردد داشته باشد. حضور شخص بصورت فیزیکی در کلاس های این دوره الزامی می‌باشد.
مدت زمان دوره کوتاهی مو به دلیل تفاوت در آموزشگاه‌ها و نوع دوره متفاوت است و باید با مراجعه به هر آموزشگاه به صورت جداگانه بررسی شود.

انواع دوره کوتاهی مو

دوره کوتاهی مو به دو صورت صفر تا صد و پیشرفته انجام میشود. کارآموز میتواند نسبت به دوره مورد نیاز ثبت نام کند.

دوره صفر تا صد کوتاهی مو

در دوره کوتاهی مو صفر تا صد ، شرکت کنندگان با اصول کوتاهی مو، شناخت نواحی مو، کار با انواع قیچی،در این دوره، آموزش آناتومی سر و گردن، شناخت زاویه‌ها، تقسیم بندی مو، شناخت خطوط برش، انواع تکنیک های کوتاهی، انواع براشینگ ها و انواع مدل های کوتاهی مانند:

مصری ها (مصری کلاسیک – فانتزی – پایه دار )، کوتاهی های آلمانی (آلمانی کوتاه – آلمانی زنانه ) و تخم مرغی، مدل های فانتزی بلند ( دیانا – عروسکی بلند – پر )، مدل های قارچی ، لیر ها، کلوش ها ، آموزش پیتاژ و … را آموزش میبینند.

هزینه آموزش کوتاهی موی زنانه

نام دوره:کوتاهی مو
تعداد جلسات آموزشی:12 جلسه
مدت زمان دوره:24 ساعت
تعداد نفرات در کلاس:خصوصی (1 الی سه نفر)
نیمه خصوصی ( 4 الی 7 نفر)
شهریه نیمه خصوصی:5.000.000 تومان
شهریه خصوصی:6.000.000 تومان
شرایط پرداخت دوره:نقد و اقساط
زمان برگزاری دوره:هر هفته
قیمت و چگونگی دوره های آموزشی کوتاهی موی تهران

دوره پیشرفته کوتاهی مو

دوره پیشرفته دوره آپدیت کارآموزان میباشد این دوره کوتاه مدت است . در این دوره تکنیک های جدید برای کارآموزانی که دوره صفر تا صد را آموزش دیده اند برگزار میشود . آرایشگرانی که میخواهند در این دوره شرکت کنند میتوانند با اموزشگاه تماس گرفته و در مورد این دوره اطلاعات کامل را دریافت کنند.

محتوای دوره آموزش کوتاهی مو چیست؟

محتوای دوره کوتاهی مو شامل شناخت کامل آناتومی سر و صورت، شناخت زوایای برش مو، آموزش پرکاربردترین مدل‌های کوتاهی مو، کوپ و کوتاهی موهای فر و مجعد، کوتاهی موهای خیس و خشک، کوتاهی مو با تیغ و قیچی و پیتاژ و موزر، نحوه استفاده از ماشین موزر، مدل لیر و مربعی و مثلثی و دایره ،کوتاهی با یک قیچی و دوقیچی، تکنیک‌های کوتاهی با متد بین المللی ، آموزش ژورنال خوانی، آموزش کوپ و کوتاهی کره ای، انواع چتری عروسکی، مثلثی، پرده ای نامتقارن، زاویه ای، انواع پیکسی، کلاسیک، پیکسی با موز، کوپ از جلوی سر، کوپ از پس سر، انواع باب، باب کلاسیک و …

چه مدارکی برای شرکت در دوره کوتاهی مو مقدماتی لازم است؟

برای شرکت در دوره کوتاهی مو، مدرک خاصی لازم نیست. برای شرکت در دوره کوتاهی مو مقدماتی، عموما نیاز به ثبت نام در آموزشگاه های مربوطه و پرداخت شهریه دوره دارید. شرایط سنی شما باید از 18 سال به بالا باشد. حداقل باید دوره ابتدایی را تمام کرده باشید. هر چه قدر سطح تحصیلات شما بالاتر باشد اصطلاحات و موارد آموزشی را بهتر یاد میگیرید.

در پایان دوره، هنرجویان در آزمون نهایی شرکت کرده و در صورت قبولی، مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر موی زنانه یا مردانه را دریافت می کنند.

کسب درامد از کوتاهی مو

درآمد کوتاهی مو به میزان سرمایه اولیه و تجهیزات مورد نیاز برای کار و محل کار شما بستگی دارد. کوتاهی مو یکی از مشاغل پر درآمد در زمینه آرایشگری است. برای کسب درآمد بیشتر در این حرفه، می‌توانید در دوره‌های آموزشی پیشرفته کوتاهی مو شرکت کنید. همچنین، مدل‌های موی کوتاه زنانه و دخترانه همیشه مورد توجه بانوان قرار دارد و می‌تواند به کسب درآمد خوبی برای آرایشگر منجر شود.

درآمد کوتاهی مو چقدر است؟

بازه قیمت برای خدمات کوتاهی مو از ۲۱۶،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ تومان در سال 1401 میباشد و یک کوپ کار بعد از سه ماه اموزش و تمرین در این مدت میتواند در ماه بیش از 8 میلیون درآمد (1401)داشته باشد.

چگونه می‌توان درآمد کوتاهی مو را افزایش داد؟

برای افزایش درآمد کوتاهی مو، می‌توانید در دوره‌های آموزشی پیشرفته کوتاهی مو شرکت کنید تا مهارت‌های خود را بهبود بخشید. همچنین، ارائه خدمات متنوع‌ تری مانند احیاء و صافی و مراقبت از مو می‌تواند به افزایش درآمد شما کمک کند. به مشتریان خود خدمات با کیفیت و به موقع ارائه دهید.همچنین، آشنایی با مدل‌های موی جدید و ارائه خدمات حرفه ای باعث افزایش مشتری و درآمد شما میشود.

آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران (بانو هنگامه)

آموزشگاه کوتاهی مو بانو هنگامه به مدیریت سرکار خانم قاسمی یکی از بهترین آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران است . این آموزشگاه توصیه شده کارآموزان کوتاهی مو که در نظرات این آموزشگاه ثبت شده است. در این آموزشگاه یکبار برای همیشه برای یادگیری این کسب و کار پربازده مالی هزینه میکنید.

شماره تماس:   77950970  –  09122934319

آدرس: شرق تهران، نارمک، خیابان آیت ، جنب پاساژ مروارید (فتوحی)، پ ۴۱۸، طبقه اول، واحد۴

آموزشگاه کوتاهی مو شرق تهران (پریسا پازوکی)

آموزشگاه کوتاهی مو پریسا پازوکی در تهرانپارس شرق تهران قرار دارد. این آموزشگاه با کادری مجرب و مسئولیت پذیر و توصیه مربیان فنی حرفه ای، بهترین آموزشگاه کوتاهی مو در شرق تهران است. بهترین پشتیبانی را بعد از اتمام دوره از هنرجو میکند که یکی از امتیازات آموزشگاه های برتر است. برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای مشکلی نخواهید داشت.

تلفن تماس:   ۰۹۱۲۱۷۹۷۸۰۸

آدرس: شرق تهران- تهرانپارس، نرسیده به تقاطع رسالت، خیابان رشید جنوبی، جنب بانک ملت، ساختمان رشید، پلاک ۱۶۴، طبقه ۲، واحد ۲

آموزشگاه کوتاهی مو غرب تهران (دوبانو)

آموزشگاه کوتاهی مو دوبانو یکی از فعالترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران است. به دلیل آموزش های خوب شان همیشه در آموزشگاه هنرجو حضور دارد. مدیریت آموزشگاه سرکار خانم فرحزادی از پیشکسوتان آموزشگاه آرایشگری زنانه در غرب تهران هستند که با مدیریت حرفه ای شان توانسته اند کارآموزان حرفه ای آموزش داده و وارد بازار کار کنند. از این آموزشگاه که بالغ بر چند هزار کارآموز مدرک گرفته اند، شکایت یا نارضایتی را کارآموزان مشاهده نشده است.

تلفن همراه: ۵۲۵۲-۵۸۲-۰۹۳۹ تلفن ثابت: ۴۴۰۴۸۶۳۴

آدرس آموزشگاه : غرب تهران – صادقیه – ستاری – ابتدای بلوار فردوس شرق – جنب بانک ملت (روبروی آموزش و پرورش) – ساختمان بلوط – طبقه ۴ – واحد ۴۴

آموزشگاه کوتاهی مو غرب تهران (سیمای درخشنده)

آموزشگاه تخصصی کوتاهی مو سیمای درخشنده که معرف حضور اکثر آرایشگران است با مدیریت سرکار خانم درخشنده مثل دیگر آموزشگاه های معرفی شده ، از نظر آموزش حرفه ای بهترین اموزشگاه کوتاهی مو در تهران است. مدیریت این آموزشگاه چند سال پیش از طرف سازمان فنی حرفه ای برای شرکت در برنامه صدا و سیما در مورد زنان کارآفرین معرفی شده بود.

تلفن های تماس۶۶۵۱۰۱۶۶-۰۲۱      ۱۹۴۸-۵۳۰-۰۹۱۲

آدرس آموزشگاه : غرب تهران، ستارخان، داخل خیابان شادمهر (شادمان)، نرسیده به ۴ راه خوشرو (نصرت)، سمت چپ، پلاک ۲۳۳

آرایش دانشجویی ایرانی (9 مرحله قدم به قدم)

آرایش دانشجویی ایرانی (9 مرحله قدم به قدم)

آرایش دانشجویی ایرانی برای دانشگاهیان دانشگاه ها به صورت قدم به قدم یکی از درخواست های شما خانم های عزیز از سایت آرایشگری زنانه بود که در این باره یک مقاله کوتاه از آرایش دانشجویی یا میکاپ کارمندی و شاغلین برای تان آماده کرده ایم  امیدواریم آموزش رایگان آرایش صورت استفاده کنید.

علل آرایش دانشجویی

با گسترش شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های ارتباطی باعث شده که امروزه سن میکاپ صورت پایین بیاد و اغلب دختران جوان با سن پایین که وارد دانشگاه میشوند با مشاهده همنوعان خود تمایل دارند برای زیبایی و جذابیت بیشتر چهره خود از میکاپ صورت استفاده کنند. آرایش دانشجویی از انواع میکاپ های مناسب برای مکان های اداری مختلف نظیر دانشگاه است و شما می توانید با کمک این مدل میکاپ ها تغییرات جزئی را در صورت خود بوجود آورید.

آرایش دانشجویان دختر مناسب دانشگاه

اگر شما تمایل دارید در محیط های اداری مانند دانشگاه ها آرایش صورت داشته باشید بهتر است از مدل آرایش  ملایم و آرایش لایت استفاده کنید. آرایش صورت برای دانشگاه باید ساده و ملایم باشد و چهره طبیعی و دخترانه شما را حفظ کند. در کشور ما به دلیل ممنوع بودن آرایش در دانشگاه ، باید از آرایش غلیظ دوری کنید. آرایش دانشجویی برای پوشاندن مختصر بعضی از عیوب و برجسته کردن بعضی زیبایی در حد متعادل است.

آرایش مناسب دانشگاه، آرایش دانشجویی ایرانی
آرایش مناسب دانشگاه

آموزش خودرآرایی در آموزشگاه ارایشگری زنانه

چنانچه علاقمند به آموزش خودآرایی هستید میتوانید با آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران در بالای سایت تماس بگیرید و با شهریه مناسب ثبت نام کرده و دوره را آموزش ببینید.

پاک کردن قبل از آرایش صورت

پاک کردن صورت قبل از آرایش، آرایش دانشجویی ایرانی

برای انجام میکاپ دانشجویی یا دانشگاهی اول باید با یک پاک کننده، صورت خود را بشویید. از آب ولرم، نه داغ و یک پاک کننده معمولی برای تمیز کردن صورت خود استفاده کنید و با استفاده از انگشت به کل صورت تان با حرکات دایره ای شکل مرطوب کننده بزنید و سپس پاک کننده را با دقت بشویید.

قبل از آرایش چه ماسکی بزنم؟

ماسک قبل از آرایش دانشجویی ایرانی

همچنین می توانید از یک پاک کننده حاوی لایه بردار پاک کننده متناسب با نوع پوست تان  نیز استفاده کنید؛ البته مراقب باشید که بیش از دو بار در هفته لایه برداری انجام ندهید. بعد از شستن، به آرامی با یک حوله نازک صورت خود را خشک کنید. ماسک های پدی خیلی حوب هستند.

 

1- استفاده از پرایمر برای زیر سازی

پرایمر در آرایش و میکاپ، آرایش دانشجویی

برای انجام آرایش دانشجویی باید از یک پرایمر شروع کنید پرایمرعلاوه بر اینکه پرایمر است حالت ماسک روزانه را هم دارد یعنی علاوه بر اینکه  پوست شما را آبرسانی میکند پوست تان را شاداب تر هم میکند. اگر هم این پرایمر (جی وان) را نداشتید اصلا مشکلی نداره میتوانید از محصولات آبرسان دیگر هم استفاده کنید. پرایمر را با دو تا انگشت دست روی پوست صورت خود بمالید .

2- استفاده از مرطوب کننده در آرایش

مرطوب کننده صورت در آرایش و میکاپ دانشگاهی دانشجویی ایرانی

در مرحله دو از یک مرطوب کننده آرایشی صورت استفاده کنید من طبق سلیقه خودم مرطوب کننده …. استفاده میکنم چون پوست من مختلط روبه چرب است مخصوص پوست چرب گرفتم. خاصیت خوب این محصول که داره ضدآلودگی این محصول است. البته محصولات با کیفیت تر هم باید تو بازار باشه. چون تو فضای بیرون میخواهیم قرار بگیریم این داشتن این خاصیت در شهرهای بزرگ مخصوصا تهران برای ما مناسب است. طریقه زدن مرطوب کننده روی صورت تان را هم با انگشتان دست و هم با براش و اسفنج آرایشی امتحان کنید. چون بعضی محصولات با دست بهتر جواب میدهند.

3- کانسیلر زیر چشم

کانسیلر چشم در آرایش دانشجویی ایرانی

در این مرحله کانسیلر مناسب دور چشم خود کانسیلر وت اند وایلد استفاده میکنم با برس خودش زیر چشمم میزنم و چند دقیقه استراحت میکنم تا خودش را بگیریه. بعد برای پخش  کانسیر بر روی سیاهی های زیر چشم اسفنج آرایشی استفاده  میکنم. وقتی کانسیلر حالت خیلی خیس داره و خودش را نگرفته وقتی اسفنچ را روش میزنید حالت پخش به خودش میگیرد و پخش میشه و خوب نیست .ولی وقتی خودش را گرفت و بعد با اسنچ پخش کنید میتونه کیفیت کاور بالاتری براتون بده .

مرطوب کننده برای انواع پوست ها

لازم است نکته ای را در میکاپ یادآوری بکنم : به نظرمن  باورهای خیلی غلطی وجود داره که میپرسند:  آیا من هم که پوست چرب دارم باید مرطوب کننده بزنم یا نه؟ یا گفته میشود من که پوستم چربه دیگه مرطوب کننده نمی خوام.

جواب سوالتون اینکه که فرقی نمیکنه شما پوست تون چرب ، خشک ، نرمال یا مختلط هم باشد باید از مرطوب کننده استفاده کنید فقط در این مورد باید نوع مرطوب کننده را نسبت به نوع پوست تان انتخاب کنید.

ضد آفتاب ها و مرطوب کننده های رنگی

ضد آفتاب ها و مرطوب کننده های رنگی در آرایشگری زنانه
آموزش خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه

قبل از زدن کانسیلر زیر چشم براتون یاد اوری کنم که از ضد آفتاب های رنگی یا از مرطوب کننده های رنگی اصلا نباید انتظار داشته باشید که صورت شما فول کاور کنند. چون این کرم ها مخصوص ضدآفتاب و مرطوب کننده هستند و وظیفه شون محافظت از پوست است و این آپشن را هم دارند که در عین حال پوست تان را رنگی تر و سرحال تر نشان دهند و مخصوص آرایش نیستند.

رنگ مو آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل، کالر ملتینگ

 

4-فیکس کننده آرایش صورت

چون آرایش مخصوص دانشگاه است و چندین ساعت باید در دانشگاه و کلاس ها بمونید و نصف روزتون را میگیره. به همین خاطر اگر میخواهید صورت تون دیرتر چرب بشه یا کمتر چرب شود و ماندگاری آرایش تون بیشتر شود میتوانید از پودر فیکس فیکساتور یا  finishing powder استفاده میکنیم که یه کم دیرتر این اتفاق بیافتد. میتونید این مرحله را حذف کنید .

فیکس کننده آرایش صورت، تثبیت کننده آرایش صورت

هر کدام از این مراحل را که مطابق سلیقه تون نیست یا اینکه لوازم لازم ندارید یا اینکه فکر میکنید مهم نیست و بکارتون نمیاد میتونید حذف کنید چون میکاپ یه چیز سلیقه ای است.

 

5- آرایش دانشجویی ابروها

اگر ابروهای شما پر و نرمال است یعنی داخل ابروهاتون مو زیاده و پر است که هیچی. اگر که نه، میتونید ابروتان را با ژل رنگی ابرو یا سایه ابرو پر کنید این مرحله را انجام بدید:

یه کم از ریمل ابرو یا ژل ابرو بیرنگ تان را بردارید با سر مداد ابرو که برس ابرو است را موهای ابروهاتون را به سمت بالا برس کنید .

6- آرایش دانشجویی چشم ها

آرایش چشم ها، آرایش دانشجویی

 

از آنجایی که آرایش موهایتان باید خیلی طبیعی باشد من ترجیح میدم از خط چشم یه کم سایه رنگ مشکی روی بن مژه تون  استفاده کنید. خط چشم را اصلا رو بالای پلک تون نیارید که حالت سایه چشم به خودش بگیرد. بن مژه مون را با سایه مشکی یه کم  پررنگ تر میکنیم تا مژه حالت پر پشت تر نشان دهد و چشم هم حالت بیشتری به خودش بگیرد. انتهای مژه هاتون را میتونید یه کم یا خیلی کم به بیرون امتداد بدید که حالت طیبعی به خودش بگیرد. اگر دم مژه هاتون رو به پایین است این یه تکه را انجام ندید ولی اگر مژه هانون رو به بالا یا حالت نرمال داره میتونید انتهای مژه هاتون را  یه کم به بیرون بکشید.

مقدار کمی هم مژه های پایین تون را به سمت انتهای مژه هاتون بکشید تا چشم تون درشت تر و کشیده تر و مژه هاتون پر نشان دهد.

آموزش 8 مرحله آماده سازی مو قبل از شینیون

7- آرایش دانشجویی ایرانی

در محله آخر با فر مژه ، مژه تون را فر کنید و بعد هم از ریمل بر روی مژه هاتون میتونید استفاده کنید. بعد با یک براش کانتور که باز هم مرحله اختیاری است دو تا سمت بینی را دو تا خط تیره میاندازید. در حدی که یه سایه در اطاف بینی که خطای دید ایجاد کند و بینی باریکتر نشاند دهد.

آموزش فرمژه در خود آرایی و آرایش دانشجویی

8- آرایش دانشجویی رژگونه

آموزش رژگونه در آرایش دانشجویی

من از رژگونه پیونا شماره 2 استفاده میکنم چون این رنگ رژگونه، صورتی است و برای دانشگاه هم بهتر است. چون این رنگ صورت شما را شاداب تر نشان میدهد انگار صورت شما گل انداخته است شما جوانتر نشان میدهد. برای رژگونه زدن لب هاتون را غنچه کرده و بخندید که گونه هاتون کامل بیرون بزند تا بدونید دقیقا به کجا باید رژگونه بزنید. در این حالت رژگونه را به گونه هاتون بزنید.

9- آرایش دانشجویی  (رژلب)

آموزش رژلب زدن در آرایش صورت

در مرحله آخر باید از یک رژلبی استفاده کنید که رنگ جیغ و پررنگ و توچشم نداشته باشد یک رنگ خوب و مناسبی باشد. البته بعضی ها در این مرحله از برق لب استفاده میکنن که مشکلی ندارد. یا هر رنگی که حس میکنید خیلی  پر رنگ نیست و بهتون میاد برای این مرحله انتخاب کنید.

کپی برداری از مطالب سایت بدون لینک مستقیم به مطلب ، ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

http://girim-makeup.ir

میکاپ مناسب شاغلین، میکاپ مناسب دانشگاه، میکاپ کارمندی، آموزش رایگان آرایش صورت

5 از بهترین آموزشگاه های رنگ مو در شرق تهران

5 از بهترین آموزشگاه های رنگ مو در شرق تهران

5 آموزشگاه آرایشگری زنانه برتر یا به عبارتی مدرسه های زیبایی تهران و همچنین بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران را در ادامه متن برایتان معرفی میگردد:

آموزش رنگ و مش موی زنانه از مبتدی تا تخصصی را در بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه منتخب شرق تهران (مهمترین مناطق شرق تهران نارمک تهرانپارس و منطقه پیروزی – نیروی هوایی و دهقان)) تجربه کنید. در این آموزشگاه ها از صفر تا صد آموزش رنگ مو را آموزش خواهید دید. آموزشگاه های آرایشگری بهترین مراکز آموزشی سازمان فنی حرفه ای هستند که به صورت اصولی و حرفه ای رنگ کردن موی زنانه و انواع مدل های هایلایت ها و مش و … را به شما آموزش میدهند.

مشخصات دوره رنگ و مش شرق تهران

عنوان دورهرنگ موی زنانه
مدرس دورهمربی فنی حرفه ای
عنوان مدرکرنگ کردن موی زنانه
نوع برگزاری دورهحضوری و عملی
مکان دوره آموزشیآموزشگاه های فنی حرفه ای

رنگ موی شیمیایی یا طبیعی؟

رنگ کردن موی زنانه از قدیم الایام در تمدنهای مختلف مخصوصا در مصر وجود داشته و در قرن حاضر هم با قدرت زیادی در حال پیشرفت است. در قدیم موها را با گیاهانی مانند حنا که ئتقریبا تک رنگ و رنگ متمایل به قرمز بود موهایشان را رنگ میکردد ولی الان خانم های خیلی کمتری از حنا استفاده میکنند. بیشتر استفاده مردم از رنگ های بسیار زیبا و جذاب و فانتزی های شیمیایی است که بدون آموزش حرفه ای و بدون یاد گرفتن اصولی تکنیک ها امکان پذیر نیست.

آموزشگاه ها رنگ مو را چگونه آموزش میدهند؟

آموزشگاه های آرایشگری شرق تهران، رنگ مو را در دو مرحله آموزش میدهند: 1-مرحله مبتدی ، 2-مرحله پیشرفته.

بعضی از آموزشگاه ها هم هستند که از صفر تا صد رنگ مو را در یک دوره آموزش میدهند.

5 آموزشگاه رنگ مو در شرق تهران

دوره مبتدی رنگ مو و مش در شرق تهران

در دوره مبتدی: ابتدا آموزش پایه رنگ کردن مو به صورت تئوری به کارآموز آموزش داده می شود پس از آنکه کارآموز اطلاعات کاملی از: ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده ، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، همپایه کردن مو، به پایه رساندن مو، رنگ کردن ریشه مو، مش با کلاه و رنگساژ و … یاد گرفت ، تمرین عملی به همراه مربی آموزش داده میشود. برای ثبت نام در این دوره با آموزشگاه های معرفی شده در شرق تهران بالای سات تماس بگیرید.

هزینه دوره مبتدی رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره:کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز:ندارد
مدت زمان آموزش:10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس های خصوصی:2.500.000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی:1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی:2.000.000 تومان
تعداد نفرات کلاس نیمه خصوصی:4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره:اول هفته
مکان برگزاری کلاس:تهران
مدرک:ندارد ❌

دوره پیشرفته رنگ مو و مش

سرفصل های اموزش رنگ مو در دوره پیشرفته به کارآموزانی که دوره مبتدی گذرانده اند و در دوره پیشرفته شرکت کرده اند آموزش داده میشود: تکنیک پوشینگ پایه، تکنیک مانی پیسز، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ، هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، بالیاژ، انواع لایت، بیبی لایت و میکرولایت، لایت زیکزاکی، رنگ های کهکشانی.

آموزش عملی دوره پیشرفته کارآموز همراه با مربی: ترکیب رنگ مو، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ و تمرین عملی روی مدل زنده.

هزینه دوره پیشرفته بهترین آموزشگاه رنگ و مش مو تهران

نام استاندارد دوره:کاربامواد شیمیایی در آرایش زنانه
پیش نیاز:دوره مبتدی
مدت زمان آموزش:10 جلسه 3 ساعته
شهریه کلاس خصوصی:3.500.000 تومان
ظرفیت کلاس خصوصی:1 الی 3 نفر
شهریه کلاس های نیمه خصوصی:3.000.000 تومان
ظرفیت کلاس نیمه خصوصی:4 الی 7 نفر
تاریخ شروع دوره:اول هر هفته
مکان برگزاری کلاس:تهران
مدرک:دارد ✅
بهترین مدارس زیبایی شرق تهران با پشتیبانی

بهترین آموزشگاه های رنگ مو در شرق تهران در زیر لیست شده است و میتوانید دوره های حرفه ای رنگ و مش را در آموزشگاه های زیر آموزش ببینید.

بانو هنگامه بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران

مدیریت آموزشگاه: سرکار خانم هنگامه قاسمی

شماره تماس:   ۷۷۹۵۰۹۷۰  –  ۰۹۱۲۲۹۳۴۳۱۹

آدرس: شرق تهران، نارمک، خیابان آیت ، جنب پاساژ مروارید (فتوحی)، پ ۴۱۸، طبقه اول، واحد۴

دسترسی آسان از با مترو و تاکسی

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو روشنایی در نارمک

مدیریت : سرکار خانم روشنایی

همراه : ۸۲۹۶-۵۸۶-۰۹۱۲  تلفن ثابت:  ۷۷۲۷۴۶۲۷-۰۲۱ – ۷۷۲۰۸۰۴۸-۰۲۱

دسترسی ۱: شرق تهران – مترو علم و صنعت – خیابان دردشت شمالی – نرسیده به چهارراه گلبرگ – نبش اولیایی – پلاک ۴۱۱ – طبقه ۳ – واحد ۶

دسترسی ۲: از میدان هفت حوض هم به راحتی امکان پذیر است

آموزشگاه آرایشگری زنانه پریسا پازوکی در تهرانپارس

مدیریت : سرکار خانم پریسا پازوکی

تلفن تماس:   ۰۹۱۲۱۷۹۷۸۰۸

آدرس: شرق تهران- تهرانپارس،نرسیده به تقاطع رسالت، خیابان رشید جنوبی، جنب بانک ملت، ساختمان رشید، پلاک ۱۶۴، طبقه ۲، واحد ۲

مدرک بین المللی رنگ و مش

مدرک رنگ و مش زنانه که با نام استاندارد “کاربا مواد شیمیایی در آرایش زنانه” برای کارآموز صادر میشود یکی از معتبرترین مدارک آرایشگری است که برای کارآموز از طرف سازمان فنی و حرفه ای اعطا میشود . این مدرک بین المللی است و پس از ترجمه و… میتوانید در خارج از کشور از آن استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده در خارج از کشور باید از شرکت های مهاجرتی و فنی و حرفه ای و مراکز ترجمه رسمی و … اطلاعات کافی را کسب کنید تا بتوانید در کشور مورد نظر بدون مشکل استفاده کنید .

لازم به ذکر است علاوه بر داشتن مدرک رنگ و مش، هر چه قدر در ایران سابقه رنگ و مش داشته باشید و حرفه ای کار کنید به هان اندازه در پروسه قبول این مدرک در خارج از کشور راحت تر خواهید بود.

مجموعه اموزشگاه های ما به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران این مدرک را در اسرع وقت در مدت 2 الی 3 هفته برای شما اعطا میکنند.

مدرک رنگ و مش پس از اتمام دوره مبتدی و پیشرفته و قبولی در آزمون تئوری و عملی به کارآموز اعطا میشود .

نحوه برگزاری دوره رنگ و مش

ظرفیت کلاس ها
کلاس های دوره آموزش رنگ و مش به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تدوین شده است. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ الی ۳ نفر، نیمه خصوصی 4 الی 8 نفر و گروهی از 9 الی 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. خانم هایی که شاغل هستند یا از شهرستان ها تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره رنگ و مش:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه بعضی از لوازم آموزشی بر عهده هنرجو می باشد.در این مورد از آموزشگاه موقع ثبت نام سوال شود این ابزار شامل موارد زیر می شود: شانه دندانه درشت، شانه دم فلزی، برس گرد در سایزهای مختلف، کاسه رنگ، برس رنگ، حدودا 8 عدد کلیپس، قلاب کلاه مش، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلونی يکبار مصرف، وازلین، فويل آلومينيوم، فرچه کوچک ابرو، فرچه دکلره، برد بالیاژ و تخته مش، كلاه مش متوسط و بزرگ، سنجاق سر فلزی، سوئیت مش برای هایلایت، مواد ضد عفونی ابزار، نرم كننده فوری و عميق، مواد ويتامينه رنگ مو ،رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت، اکسیدان کرم با درصدهای مختلف، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بی رنگ كننده، پودر بی رنگ كننده، سشوار كلاهی برقی و سشوار دستی

آموزشگاه رنگ و مش شرق تهران

خدمات رنگ و مش با قیمت مناسب در شرق تهران

خدمات رنگ و مش در مناطق مختلف تهران و نسبت به کیفیت خدمات ، متد رنگ مو و مواد مورد استفاده، سابقه تخصصی رنگ کار فرق میکند. رنگ و مش در متد های مختلف و نوین انجام میشود بعضی از متدها احتمال دارد چندین ساعت طول بکشد. رنگ کردن ساده مو در رنگ های تیره را باید هر آرایشگری بلد باشد ولی رنگ و مش های حرفه ای و جدید را هر کسی نمیتواند انجام دهد. دکلراسیون مو یکی از حرفه های تخصصی است تا این حد که برای این رشته ، آموزش جداگانه ای گذاشته شده است.

قیمت رنگ مو آمبره و سامبره مو

قیمت رنگ مو آمبره و یا سامبره بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. این دو روش تکنیک هایی از رنگ مو هستند که می توانند با وارد کردن کمترین آسیب از جانب دکلره به موهای شما، تنوع دلپذیری به آن ها ببخشند. علاوه بر این نیاز به پر کردن و ترمیم مداوم در این تکنیک رنگ مو به آن صورت احساس نمی شود ولی برای این کار ، یک رنگ کار حرفه ای مو نیاز است. قیمت رنگ مو آمبره یا هزینه رنگ مو سامبره برای موهای معمولی در سال 1402 حدودا حول و حوش 700، 1.000.000 تومان است.

میزان حجم موی شما در تعیین قیمت رنگ مو آمبره موثر است. هرچه موی شما بلندتر باشد و یا پرپشت تر، به مواد رنگی بیشتر و همچنین زمان بیشتر آرایشگر نیاز خواهد داشت و در نتیجه هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

رنگ مو آمبره چگونه است؟

آمبره یکی از تکنیک های جدید برای رنگ مو است. این تکنیک به رنگ موهای شما تنوع دلپذیری می بخشد و در بالا تیره و در پایین موهای شما روشن خواهد بود. به همین به خاطر استفاده کمتر از مواد رنگی و دکلره موی شما آسیب بسیار کمتری خواهد دید. قیمت رنگ موی آمبره نیز بر همین اساس تعیین می شود.

بازار کار حرفه رنگ و مش چگونه است؟

حرفه رنگ و مش، یکی از شاخه‌های پرطرفدار و پردرآمد در حوزه آرایشگری است که به دلیل تنوع و زیبایی خدمات ارائه شده، همواره مورد استقبال قشر وسیعی از جامعه قرار گرفته است. در این میان، شرق تهران با تراکم بالای سالن‌های آرایشگری و پراکندگی جغرافیایی مناسب، فرصت‌های شغلی قابل توجهی را برای متخصصان این رشته فراهم کرده است.

اگر به دنبال ورود به این حرفه جذاب و پردرآمد هستید، یافتن بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران اولین قدم برای آغاز مسیر موفقیت شما خواهد بود. با گذراندن دوره‌های آموزشی جامع و تخصصی در این آموزشگاه‌ها، ضمن تسلط بر دانش تئوری و عملی رنگ و مش، با جدیدترین تکنیک‌ها و متدهای روز دنیا آشنا خواهید شد و مهارت‌های لازم برای ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان را کسب خواهید کرد.

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران یکی از دوره های اصلی و آرایشگری زنانه میباشد که در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور آموزش داده میشود. این حرفه برای تاسیس یک آرایشگاه زنانه لازم و ضروری است . دوره آرایش و پیرایش زنانه آموزشگاه های معرفی شده در تهران شامل آموزش رشته هایی مانند: آموزش میکاپ زنانه، آموزش شینیون مو، آموزش رنگ و مش، اموزش مانیکور و پدیکور، آموزش کوتاهی مو، آموزش اصلاح صورت و ابرو، آموزش پاکسازی پوست میشود. پس با این حال این دوره تمام شاخه های آرایشگری زنانه را شامل میشود .

آموزشگاه آرایش و پیرایش زنانه تهران

دوره آموزش آرایش و پیرایش در تهران

آموزشگاه های دارای حرفه آموزشی دوره آرایش و پیرایش در تهران با تضمین یادگیری کامل و با پشتیبانی نامحدود هنرجویان برای آموزش این حرفه ثبت نام میکنند . ضمنا از کاراموزان بعد از ورود به بازار کار پشتیبانی میشود. کاراموزان بعد از اتمام دوره باید در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنند تا مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرزایش دریافت کنند . چنانچه در بالا گفته شد این مدرک برای تاسیس سالن زیبایی لازم است .

هزینه دوره آرایش و پیرایش زنانه

در جدول زیر دوره نیمه خصوصی به جهت بالا بردن کیفیت کلاس های عمومی حذف شده است و کلاس های عمومی با ظرفیت کلاس های نیمه خصوصی و با هزینه کلاس های عمومی برگزار میشود.

نام استاندارد شغلی: آرايشگر و پیرايشگر زنانه
مدرک ارائه شده: مدرک رسمی فنی حرفه ای
شهریه دوره عمومی : 2,200,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 4,200,000 تومان
تعداد جلسات کلاس عمومی: 17 جلسه سه ساعته
تعداد جلسات کلاس خصوصی: 17 جلسه سه ساعته

سرفصل های دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران

سرفصل های آموزشی دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه های آرایشگری به صورت زیر میباشد .

آموزش میکاپ زنانه
آموزش کوتاهی مو
آموزش شینیون
آموزش اصلاح و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش رنگ ومش (کاربامواد)
آموزش مانیکور وپدیکور (خدمات ناخن)

دوره آرایش و پیرایش زنانه در تهران

فرایند آموزش مهارت آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش در (مجموعه آموزشگاه های معرفی شده در تهران) به مقدمات آموزش 7 مهارت پایه  آرایشگری زنانه میپردازد.

مهارت های آموزشی دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

مراحل آموزش آرایش و پیرایش زنانه به این صورت است که :

قبل از هر چیزی درباره این 7 مهارت پایه آرایشگری زنانه اشنا میشوید  و توضیحات لازم در باره این رشته داده میشود.سپس مربی ابزارهای مورد استفاده در این 7 مهارت آرایشگری را به شما معرفی کرده و طرز کار با آنها اشنا میشوید. در مراحل بعدی در مورد  هفت مهارت ( میکاپ صورت، شینیون مو، کوتاهی مو ، رنگ و مش، اصلاح ابرو و صورت، مانیکورو پدیکورو …  ) به ترتیب به شما آموزش داده میشود . در اخر آموزش ها تمرینات عملی روی مدل و مانکن را آموزش میبینید و برای آزمون فنی حرفه ای اماده میشود. بعد از گرفتن مدرک تمرین مکرر مهارت هایی که یاد گرفتید رمز موفقیت شماست .

دوره آرایش و پیرایش زنانه تهران
آموزش آرایش و پیرایش زنانه

مزیت دوره آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش زنانه دارای مزیت هایی است که این حرفه را نسبت به حرفه های دیگر آرایشگری متفاوت کرده است . اول اینکه این رشته شامل 7 تا رشته اصلی آرایشگری زنانه میباشد که تا حدودی هر کدام از آموزش های این 7 مهارت آرایشگری را یاد میگیرید و میتوانید خدمات به مشتری ارائه دهید.

نسبت به دیگر حرفه های دیگر آرایشگری به نسبت آموزش هاش هزینه کمتری دارد.

با پرداخت یک شهریه (شهریه آرایش و پیرایش) کل حرفه ها را تا حدودی (در حد متوط و کار را بنداز) آموزش میبینید.

مزیت دوره آرایش و پیرایش زنانه

ظرفیت کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

کلاس های دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه طبق ضوابط سازمان فنی حرفه ای باید به سه صورت (خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی) برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه بین ( 1 تا 3 نفرخصوصی)، ( نیمه خصوصی 4 الی 7نفر) و ( 8 تا 15 نفر کلاس گروهی) محسوب می شود. امکان برگزاری کلاس ها ی فشرده در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر مخصوص خانم های شاغل و کارمند و خانم هایی که از شهرستانهای مختلف تشریف میاورند وجود دارد.

ظرفیت کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

لوازم آموزشی در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

دوره آرایش و پیرایش زنانه یکی از دوره های کامل و جامع آرایشگری زنانه میباشد که با توجه به حجم خدمات متفاوت مطمئنا این رشته لوازم زیادی احتیاج دارد. در بعضی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران و دیگر شهرستانها لوازم مورد نیاز در هنگام برگزاری کلاس به صورت رایگان و و به صورت امانت تا اتمام کلاس در اختیار هنرجو قرار داده میشود ولی در بعضی آموزشگاه در قالب یک پکیج آماده به هنرجو ها فروخته میشود.

لیست لوازم مورد نیاز در کلاس های آرایش و پیرایش زنانه

تجهیزات، ابزار، مواد مصرفی و منابع آموزشی مورد نیاز کارآموزان دوره آرایش و پیرایش زنانه عبارتند از:  ریمل، سایه ، برس سایه، مداد چشم ، خط چشم، مژه مصنوعی، چسب مژه، پاک کننده آرایش چشم، رژگونه، پد مخصوص ، پنبه، کرم پودر، فیکس کننده آرایش، مواد ضدعفونی کننده، پیش بند و تل ، لباس کار، نخ اصلاح یکبار مصرف، پودر اصلاح، مداد ابرو، مرطوب کننده، تیغ، رنگ، اکسیدان کرم، مداد طراحی ابرو، دستکش، فیکساتور قوی و نرمال، واکس مو، چسب موی قوی و نرمال، سرم مو، کاسه و قلم رنگ، كلاه مش و قلاب، ابزار مش، انواع شانه، پیش بند، فون برای متعادل سازی، فویل آلومینیوم ،با عرض 10 و20 سانتی متر، فویل آلومینیوم، شامپو برای موهای خشک و چرب و معمولی با PH متفاوت، مواد صاف دائم، پوش صاف كن، مواد ویتامینه مو، انواع لاک های فرنچ، اکلیل طراحی، انواع ناخن مصنوعی، تیغ پیتاژ، ماشین موزن، موچین قیچی، موچین انبری، برس پوش، کلیپس کوچک و بزرگ، آبپاش و …

بازار کار حرفه آرایش و پیرایش زنانه چگونه است؟

آرایش و پیرایش زنانه یکی از کم هزینه ترین مدرک برای افتتاح آرایشگاه زنانه میباشد و برای کسانی که میخواهند سالن زیبایی افتتاح کنند لازم و ضروری است . ضمنا با آموزش این حرفه یک آرایشگر به تمام معنا خواهید بود و قادر خواهید بود که یک آرایشگاه زنانه را به تنهایی اداره کنید.

شهریه دوره آموزش آرایش و پیرایش چقدر است؟
شهریه دوره آموزشی آرایش و پیرایش در متن صفحه سایت برای دوره های عمومی و خصوصی درج شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای کشور است که در لینک ای صفحه میتوانید مشاهده کنید.
مدرت زمان دوره آرایش و پیرایش زنانه چقدر است؟
مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه آموزشگاه ها در دوره عمومی یک ماه و نیم تا دو ماه است. برای کارآموزان شهرستانیهای عزیز و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.
ایا با مدرک آرایش و پیرایش میتوان سالن زیبایی تاسیس کرد؟
بله. مدرک آرایش و پیرایش راحت ترین مجوز و کم هزینه ترین مجوز برای تاسیس آرایشگاع زنانه میباشد.
من ساکن تهران هستیم و برای مدرک آرایش و پیرایش عجله دارم چیکار کنم؟
میتوانید در کلاس های خصوصی آموزشگاه های ما در هر کجای تهران که هستید شرکت کنید و به راحتی مدرک رسمی فنی حرفه ای بگیرید.
آیا بعد از تمام کردن دوره آرایش و پیرایش میتوانم وارد بازار کار شوم؟
آموزش های آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای ، مخصوص بازار کار میباشد و به راحتی میتوانید وارد بازار کار شوید . ولی بهرحال هرچه قدر هم آموزش ببینید باید خودتان تمرین بکنید تا فرز شوید.
حرفه های آموزش آرایش و پیرایش شامل چه رشته هایی است؟
دوره آرایش و پیرایش همان دوره دیپلم آرایشگری قدیم است این دوره شامل پنج رشته اصلی و پایه آرایشگری یعنی کوتاهی مو ، رنگ مو ، شنیون مو ، گریم و میکاپ و اصلاح صورت و ابرو می باشد. این مدرک از مدارک اصلی اخذ مجوز تاسیس آرایشگاه می باشد.

تخفیف آموزش اکستنشن و لیفت و لمینت مژه فقط ۲۵۰.۰۰۰ تومان

تخفیف آموزش اکستنشن و لیفت و لمینت مژه فقط ۲۵۰.۰۰۰ تومان

💟تخفیف آموزش اکستنشن و لیفت و لمینت مژه در آرایشگری زنانه💟

تخفیف آموزش اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه (یکی از حرفه های پرکاربرد و پرمشتری آرایشگاه های زنانه ) در مجموعه آموزشگاه های آرایشگری زنانه تهران.

🗯 موارد آموزشی اکستنشن مژه:

☑️ شناخت انواع فرم چشم ها
☑️ معرفی تمامی ابزار و بهترین برندها
☑️ مبحث مژه شناسی
☑️ اموزش مبحث زاویه مناسب دست هنگام گرفتن پنس، برداشتن مژه و مژه گذاری و زاویه مناسب سر هنگام کار
☑️ آموزش رعایت نکات بهداشتی قبل از شروع کار
☑️ آموزش تمامی موارد نگهداری و مراقبت پس از اکستنشن و کاشت موقت

☑️ آموزش انواع اکستنشن مژه :

👁 کلاسیک (تار به تار)
👁 میکس
👁 سه بعدی (3D)
👁 پروانه ای
👁 نیمه
👁 ریمل دار
👁 والیوم
👁 مگاوالیوم
👁 کاشت موقت گره ای یا بوته ای (ریسه ای) به ۲ روش : از زیر و رو
👁 کاشت موقت ۳ الی ۴ تکه ، به ۲ روش : از زیر و رو
👁 آموزش ساخت مژه های دست ساز از ۲ تا ۷ بعدی
🌺🌺🌺 🌺🌺🌺

تخفیف آموزش اکستنشن و لیفت و لمینت مژه

👁آموزش لیفت، کراتین و بوتاکس مژه

👁 اموزش لمینیت مژه
☑️ معرفی بهترین برند و برندهای نامناسب و فیک
☑️ مبحث ابزار شناسی مختص لیفت و لمینیت
☑️ آموزش شناخت مژه و مقدار زمان موادگذاری روی هر جنسی از مژه جهت مراقبت از نسوختن و فر نشدن بیش از اندازه
☑️ مبحث قالب شناسی و بیگودی شناسی
☑️ آموزش نحوه استفاده از قالب و بیگودی که برای کدام فرم چشم و مژه مناسب است
☑️ آموزش مراقبت های پس از لیفت و لمینیت و رعایت نکات بهداشتی

آموزش آرایشگری ، اموزش اکستنشن مژه ، آموزش لیفت و لمینت مژه

💸 شهریه کل پکیج فقط ۲۵۰.۰۰۰ تومان 💸

💟 در کنار ما بصورت کاملا تضمینی و حرفه ای بهترین روش ها را آموزش ببینید 💟

✅ جلسات آموزش آرایشگری زنانه روزهای جمعه برگزار میگردد.